Tech  / News

OnePlus 2 w pierwszej kolejności trafi do Polski. Wszystko dzięki fanom

101 interakcji
dołącz do dyskusji

Wczoraj w Warszawie miało miejsce spotkanie dziennikarzy i fanów smartfonu OnePlus One z twórcami marki. Co prawda większość ujawnionych tam informacji była już wcześniej znana, ale udało nam się zdobyć też bardzo ciekawego newsa dotyczącego naszego rynku.

PR Manager OnePlus One stwierdziła, że Polska jest jednym z rynków z najbardziej rozbudowaną społecznością fanów tego urządzenia. Z tego powodu następca smartfona, OnePlus 2, trafi do Polski w pierwszym rzucie. Jest to doskonała wiadomość, która... niespecjalnie mnie dziwi.

Sukces takich urządzeń w Polsce jest nieunikniony z powodu naszej sytuacji ekonomicznej. Co prawda cały czas się bogacimy, chcemy mieć coraz lepszy sprzęt, ale często nie stać nas na najbardziej pożądane urządzenia, takie jak iPhone 6 oraz czy Samsung Galaxy S6. Dlatego szukamy alternatyw dla nich. A właśnie taką doskonałą alternatywną jest kosztujący 1299 zł OnePlus One.

oneplus one

Jestem pewien, że jeśli OnePlus 2 faktycznie trafi w pierwszej kolejności do Polski, rozejdzie się u nas niczym świeże bułeczki. Zwłaszcza jeśli w dniu premiery, w trzecim kwartale bieżącego roku, będzie kosztował tyle co jego poprzednia wersja, a pod względem specyfikacji i wykonania będzie dorównywał flagowcom z tego samego okresu.

Należy jednak spodziewać się, że jego kupno ponownie będzie wymagało posiadania specjalnego zaproszenia. Wszystko dlatego, że OnePlus już teraz ma problem z pozyskiwaniem odpowiedniej liczby podzespołów, a pojawienie się nowej wersji smartfonu tylko spotęguje ten problem.

*Autorem zdjęcia głównego jest Marek Malinowski.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst