Biznes  / News

NE100 Challengers - rusza nowy cykl partnerski na Spider's Web we współpracy z Google Polska i Res Publiką

Są wyjątkowi. Wyróżnia ich odwaga myślenia, pomysłowość, umiejętności i pasja. Ich idee nadają lub będą nadawać kierunek zmianom na świecie.

Mowa o osobach wyróżnionych na liście New Europe 100, którą wspólnie w 2014 r. ogłosili:: Google, Res Publika, Financial Times oraz Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki. Liście, która przedstawia najciekawszych liderów z Europy Środkowej i Wschodniej; liderów biznesu, innowacji, technologicznego zaawansowania i społecznej wrażliwości.

Na łamach Spider’s Web startuje dziś nowy projekt: NE100, którego partnerem jest Google Polska oraz Res Publika!

W ramach niego, przez kilka miesięcy prezentować będziemy sylwetki wybranych liderów z listy New Europe 100 - ich historie, projekty, sukcesy i plany oraz sylwetki osób, które na liście się nie znalazły, ale uważamy, że warto zwrócić uwagę na ich działania.

W ramach cyklu NE100 przedstawiać będziemy projekty związane z przyszłością nie tylko technologii i internetu, ale także medycyny, energii, handlu i rozrywki. Przedstawimy niesamowite przedsięwzięcia, które za cel mają zmianę jakości życia osób niepełnosprawnych, znalezienie leku na raka, czy udoskonalenie usług pocztowych. Zastanowimy się wspólnie z liderami NE100 jaka jest przyszłość demokracji i prywatności w dobie mediów społecznościowych.

Słowem - czeka nas przynajmniej kwartał chwalenia tego, co najlepsze w Nowej Europie.

Projekt będzie miał specjalną zakładkę na Spider’s Web pod adresem: ne100.spidersweb.pl. Na specjalnej podstronie grupowane będą wszystkie teksty z cyklu, które oczywiście będą także promowane i ogłaszane na stronie głównej Spider’s Web.

ne100

Jestem nie tyle szczęśliwy, co zaszczycony, że promocja NE100 przypada w udziale Spider’s Web. To dla nas niezwykle wyróżnienie, że to właśnie nasz blog będzie mógł uczestniczyć w tym pięknym projekcie.

Dziękuję za zaufanie, a Czytelnikom życzę wspaniałej lektury!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst