Oprogramowanie  / News

5 największych wpadek w historii IT – Spider’s Web TV #10

iPhone, Xbox, Gmail… te i wiele innych usług zmieniło nasz świat na nieco lepszy. Jednak nie wszystko, co wydały na rynek najbardziej wizjonerskie firmy informatyczne było równie wielkimi sukcesami. O niektórych produktach chciałoby się czym prędzej zapomnieć…

Liderzy rynku informatycznego wprowadzili na rynek produkty, które, i tu nie przesadzamy w najmniejszym stopniu, zmieniły całkowicie świat w którym żyjemy, lub wywarły na niego wielki wpływ. Firmy te przyzwyczaiły nas do myślenia o nich jak o prawdziwych gigantach, którzy rzadko kiedy są omylni.

Te firmy jednak nie tylko wprowadzały na rynek usługi i produkty, delikatnie rzecz ujmując, niedopracowane. Niektóre pojawiły się w sprzedaży zbyt wcześnie a inne zbyt późno. Urządzenia które miały po raz kolejny zmienić świat, są dziś przedmiotem drwin, a ich producenci chowają głowy w piasek ze wstydu. A przynajmniej ci, którzy przetrwali te gigantyczne wpadki. Wybraliśmy, naszym zdaniem, pięć największych.

Zachęcam do zostawiania komentarzy tutaj lub pod filmem oraz do  subskrybowania naszego kanału. Nowe odcinki pojawiają się co tydzień w poniedziałek około godziny 18:00. Materiały powstają przy współpracy z firmą YT360.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst