Technologie  / News

Mobilni Wikingowie znowu zaatakowali. Tym razem świetną nową aplikacją dla Windows Phone

Mobilni Wikingowie mają kolejną dobrą wiadomość, tym razem dla posiadaczy smartfonów z systemem Windows Phone. W windowsowym sklepie właśnie zadebiutowała aplikacja Viking App Polska, w której możesz wygodnie zarządzać swoim kontem Mobile Vikings.

O debiucie aplikacji Viking App pisał niedawno Piotrek Barycki. Aplikacja początkowo była dostępna na smartfony z Androidem oraz na urządzenia z nadgryzionym jabłkiem. Dziś trafiła również do posiadaczy smartfonów Windows Phone. Aplikacja Viking App Polska pozwala na kompleksowe zarządzanie swoim kontem z poziomu smartfona. To świetne rozwiązanie, które pozwala kontrolować stan konta bez dostępu do komputera.

W aplikacji możemy sprawdzić stan konta i liczbę Punktów Vikinga, które możemy przeznaczyć na doładowania. Viking App pokazuje także stan pakietu Internetu i darmowych rozmów oraz SMS-ów. Możemy także podejrzeć datę wygaśnięcia połączeń wychodzących. Dodatkowo aplikacja pozwala wyświetlać i wybierać kontakty z książki telefonicznej. Możemy także podejrzeć kto z naszych znajomych został Mobilnym Wikingiem, a w razie pytań lub problemów do naszej dyspozycji jest helpdesk Mobile Vikings.

Z poziomu aplikacji możemy również doładować konto. Domyślnie mamy możliwość płacenia za doładowanie Punktami Vikinga, jednak możemy aktywować również tzw. Szybką płatność. Wymaga to przypisania do konta karty płatniczej.

Mocną stroną aplikacji jest jej wygląd. Wersja na system Windows Phone w pełni korzysta z wytycznych Microsoftu, dzięki czemu każde menu i kategoria wygląda spójnie i ładnie. Dodatkowo delikatne animacje są bardzo przyjemne dla oka. Dbałość o wygląd nie ogranicza się jednak do systemu Microsoftu, bowiem wersje aplikacji na inne systemy również prezentuję się świetnie. Aplikacja na Androida wykorzystuje Material Design, a wersja na iOS pozwala przypiąć widget do Centrum Powiadomień.

Tak prezentuje się wersja na Androida:

A tak na iOS.

Aplikację Viking App Polska pobierzesz za darmo ze sklepu Windows Phone Store. Polecam!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst