REKLAMA

Orange wprowadza nielimitowane rozmowy w ofercie na kartę

Orange od początku roku postanowiło poprawić ofertę prepaid. Klienci zasilający konto przez Internet mogą liczyć na dodatkowe pakiety danych, a teraz wprowadzono usługę nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci komórkowych w taryfie Orange YES.

13.01.2015 08.32
Orange wprowadza nielimitowane rozmowy w ofercie na kartę
REKLAMA
REKLAMA

Usługa występuje w dwóch wariantach. Pierwsza opcja to nielimitowane rozmowy na numery komórkowe aktywna przez 7 dni i kosztująca 7 zł. Aby włączyć pakiet należy wysyłać SMS-a o treści “START” pod numer 239 lub wprowadzić kod *110*28#. Drugi wariant to koszt rzędu 25 zł, a no-limit funkcjonuje przez 31 dni. Ten pakiet aktywujemy wysyłając SMS-a o treści START pod numer 339 lub wprowadzając kod  *110*29#.

Należy pamiętać, że pakiety działają tylko w ofercie Orange YES. Jeżeli użytkownik posiadający inną taryfę wprowadzi ten kod, wówczas jego taryfa zostanie automatycznie zmieniona na YES. Dlatego najpierw warto sprawdzić, jaką taryfę posiadamy. Każda zmiana taryfy skutkuje dezaktywacją aktualnie aktywnych pakietów, a także często utratą środków znajdujących się na koncie promocyjnym. Powyższe pakiety nie są również cykliczne, czyli po upływie 7 lub 31 dni zostaną automatycznie dezaktywowane.

rozmowa

Orange goni konkurencję

U pozostałych operatorów również znajdziemy propozycje nielimitowanych połączeń na numery komórkowe. W Play można wybrać Formułę Mini Max na kartę, w której maksymalnie za nielimitowane rozmowy możemy zapłacić 29 zł na miesiąc. Użytkownicy oferty na kartę Plusa, czyli Plush, za 25 zł na miesiąc mogą cieszyć się nielimitowanymi połączeniami do wszystkich. Klienci NJU za no-limit na komórkowe zapłacą najmniej, 19 zł miesięcznie. Niewiele więcej, bo 20 zł, zapłacą użytkownicy Red Bull Mobile za nielimitowane połączenia na 30 dni. W Heyah usługa połączeń bez limitu kosztuje 7 zł na tydzień.

REKLAMA

Oferta Orange na kartę staje się coraz bardziej atrakcyjna. Mimo wszystko, wciąż możemy znaleźć jeszcze tańsze propozycje na rynku ofert prepaid.

Zdjęcia pochodzą z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA