Operatorzy  / News

Warto doładować konto w Orange - operator daje bonus w postaci nawet 30 GB

W Orange znacznie bardziej opłaca się doładowywać konto drogą elektroniczną, niż korzystając ze standardowych zdrapek. Zasilając konto przez Internet można uzyskać nawet 30 GB transferu danych.

Promocja będzie trwała do końca tego roku, więc wielu klientów Orange zdąży z niej skorzystać. Być może nawet spowoduje chęć migracji użytkowników pozostałych operatorów. W przypadku oferty Orange Smart na Kartę za doładowanie kwotą 50 zł otrzymamy aż 8 GB w bonusie, który ważny będzie 93 dni. Za 30 zł doładowania przez Internet będzie to 2,5 GB, ważny przez 30 dni.

internet-LTE

Oferta Internetu mobilnego na kartę Orange Free również bierze udział w promocji. Zasilając konto kwotą 30 zł użytkownik dostanie 5 GB na 30 dni, a zwiększając kwotę do 50 zł, bonus wzrasta do 12 GB i będzie ważny przez 93 dni. Pozostałe wysokości bonusów znajdują się w tabeli poniżej.

 Bonus przyznawany jest automatycznie w ciągu maksymalnie 24 godzin od momentu doładowania. Należy pamiętać, że premiowane są wyłącznie doładowania wykonane przez Internet, np. za pośrednictwem strony doladowania.orange.pl lub strony bankowe. Pakiety bonusowe wykorzystywane są w pierwszej kolejności i sumują się z innymi dostępnymi paczkami danych.

Dobrze, że Orange zdaje sobie sprawę, że duże pakiety danych są często bardziej pożądane, niż nielimitowane SMS-y lub minuty. Zwłaszcza w ofertach na kartę. 

*Zdjęcia pochodzią z Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst