Operatorzy  / News

Nexus 6 od dziś jest dostępny w Play. Znamy ceny!

134 interakcji
dołącz do dyskusji

Do sieci Play trafił właśnie phablet Motorola Nexus 6. Można go kupić w praktycznie każdej ofercie, choć należy się liczyć z tym, że jego koszt nie będzie zbyt niski. Wynika to z wysokiej ceny samego urządzenia, która na wolnym rynku wynosi aż 2499 zł.

Oczywiście niektórym uda się nabyć model ten w cenie niższej niż 1000 zł lub nawet za symboliczną złotówkę. Dotyczy to jednak osób wyłącznie opłacających najwyższe abonamenty. Osoba regularnie opłacająca abonament w pojedynkę praktycznie nie będzie miała możliwości kupienia tego urządzenia w niskiej cenie. W tym celu konieczne jest korzystanie z niestandardowych ofert Formuła Europa, Formuła Rodzina lub Formuła Dla Firm i to w wysokich opcjach. Dokładną cenę urządzenia w znajdującym się tutaj cenniku. Nexus 6 jest dostępny w ofercie Play od dnia dzisiejszego.

nexus 6 motorola

Jeszcze kilka lat temu podejrzewałbym, że każdy telefon z linii Nexus będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki. Teraz jednak jestem innego zdania. Mimo że telefon ten prezentuje się cudownie, ma świetną specyfikację techniczną i będzie otrzymywał najnowsze aktualizacje systemu Android, to w Polsce nie będzie hitem. Wszystko dlatego, że jest najzwyczajniej w świecie za drogie. Polacy to naród na dorobku, który głosuje portfelami. Dopóki Nexusy można było kupować za 1000-1500 zł, chętnie je nabywaliśmy i traktowaliśmy jako inwestycję w przyszłość. Teraz Nexus 6 będzie dla większości z nas za drogi.

Jednak pojawienie się tego telefonu w Polsce to też dobry znak.

Ostatecznie potwierdza on powrót Motoroli do Polski. A Motorola to nie tylko smartfony z wyższej półki cenowej, ale też bardzo dobre modele z niższej półki cenowej, takie jak Moto G oraz Moto E. A także gadżety takie jak Moto 360, jeden z najładniejszych smartwatchów na rynku. Sprzęty te w Polsce będą cieszyć się o wiele większą popularnością niż omawiany tu Nexus 6. Sam czekam, aż  tanie Motorole trafią do wszystkich ofert operatorów i będą doskonałą przeciwwagą dla Lumii Microsoftu, które obecnie są jedynymi naprawdę godnymi uwagi tanimi urządzeniami znanej marki .

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst