Tech  / News

Motorola wróciła do Polski - nowe modele, w tym Moto 360 i Nexus 6, trafią do sklepów. Znamy ceny

167 interakcji
dołącz do dyskusji

Po kilku latach nieobecności Motorola oficjalnie wraca na polski rynek. Prezentuje nowe modele smartfonów i obiecuje, że zostanie z nami na dłużej. Powrót Motoroli do Polski był możliwy dzięki przejęciu przez Lenovo, firmę agresywnie zdobywającą kolejne części rynku.

Simon Collinson na wstępie zaznaczył, że Motorola pracuje nad tym, by zarówno produkowany przez nich sprzęt, jak też oprogramowanie doskonale współpracowały ze sobą i miały duże możliwości. Jednak to nie wszystko, urządzenia te mają mieć również wartość dodaną, czyli różnić się od innych smartfonów dostępnych na rynku, mają być wyjątkowe i bezkompromisowe, oczywiście w swojej cenie.

Smartfony Motorola cieszą się uznaniem klientów Amazonu.
Smartfony Motorola cieszą się uznaniem klientów Amazonu.

Motorola zdecydowała się na ponowne udzielanie się na naszym rynku bo uzyskaniu świetnych wyników w krajach takich jak Indie, Brazylia, Hiszpania i wiele innych. O popularności i jakości telefonów Motoroli mają również świadczyć bardzo dobre oceny telefonów w brytyjskiej odsłonie sklepu Amazon oraz liczne nagrody przyznane przez redakcje na całym świecie.

Podczas konferencji Motorola zaprezentowała produkty, którymi zamierza podbić polski rynek.

Są to smartfony Moto G oraz Moto X oraz zegarek Moto 360, o których nie raz pisaliśmy na łamach Spider’s Web. Wiemy też, że oficjalne ceny telefonu Moto X ma wynosić 2299 zł, Moto G 8 GB 799 zł, zaś zegarka Moto 360 zaledwie 999 zł. Oprócz tego w trzecim tygodniu grudnia ma pojawić się Nexus 6, który ma kosztować w Polsce 2499 zł.

moto 360

Co prawda cena Nexusa 6 jest całkiem wysoka jak na urządzenia tej firmy, jednak poza tym nie jest źle. Szczególnie zaskakuje cena zegarka Moto 360, który będzie tańszy niż w innych krajach Europy Zachodniej. Gdyby patrzeć na obecny kurs euro, sprzęt ten powinien być o 100-200 zł droższy.

Moto X 16 GB w wersjach z bambusem i skórą będzie dostępna w Play, RTV Euro AGD i Vobisie. Moto G pojawi się w Play oraz w sklepach RTV Euro AGD, Neonet, Media Expert i Vobis. Nexus 6 32 GB kupimy w Play, T-Mobile oraz w sieci sklepów Euronet.

Sprawdź również:

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst