REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Roczne konto Evernote Premium za darmo! Tylko dla klientów T-Mobile - wystarczy karta prepaid

Evernote to świetne narzędzie, które każdego dnia pomaga mi w pracy oraz w zapanowaniu nad prywatnymi sprawami. To tu trzymam archiwum wszystkich paragonów, ważne notatki, wiele danych oraz wycinki ze stron internetowych. Dlatego z zadowoleniem przyjąłem wiadomość, że Deutsche Telekom, a co za tym idzie również T-Mobile Polska, zaoferował razem z Evernotem wszystkim europejskim klientom roczną subskrypcję kont Evernote Premium.

14.01.2015
13:56
Roczne konto Evernote Premium za darmo! Tylko dla klientów T-Mobile – wystarczy karta prepaid
REKLAMA
REKLAMA

Evernote to sprytny notatnik, którego raczej nie trzeba reklamować. Usługa jest multiplatformowa, dzięki czemu dostęp do dokumentów, notatek i zgromadzonych w chmurze danych mamy zarówno z komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu i smartfona. Poza szeregiem aplikacji mobilnych na najpopularniejsze systemy, obsługa Evernote'a możliwa jest również za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Notatnik Evernote to prawdziwy kombajn. Aplikacja pozwala na gromadzenie notatek tekstowych, zapisywanie zdjęć, dokumentów oraz wycinków stron internetowych. Evernote rozwija skrzydła, gdy zainstalujemy na komputerze dedykowane aplikacje oraz rozszerzenia do przeglądarki. Wtedy funkcjonalność usługi znacznie wzrasta.

Z Evernote'a można korzystać bez opłat, jednak wszystkie funkcje i możliwości są odblokowane wyłącznie dla kont Premium. Normalnie taka usługa kosztuje 21 zł za miesiąc lub 170 zł, gdy zapłacimy za cały rok z góry. Przy tej drugiej opcji miesiąc korzystania z sprytnego notatnika kosztuje tylko 14,16 zł.

Po opłaceniu abonamentu konto Premium zyskuje m.in. możliwość przeszukiwania zawartości przesyłanych danych, notatki są dostępne również offline - bez potrzeby połączenia z Siecią. Do notatek możemy również załączać więcej i w dodatku większych plików. Pełna lista zalet konta Premium znajduje się tutaj evernote.com/premium.

Teraz dzięki T-Mobile możemy korzystać z Evernote Premium za darmo nawet przez rok!

evernote-premium-tmobile

Firmy Deutsche Telekom i Evernote podjęły decyzję o kontynuacji współpracy, w ramach której wszyscy europejscy klienci operatora komórkowego otrzymają dostęp do kont Premium Evernote. Współpraca ta rozpoczęła się w zeszłym roku. Wtedy klienci T-Mobile otrzymali pół roku abonamentu za darmo.

Osoby, które wcześniej skorzystały z promocji będą mogły teraz odebrać kolejne, półroczne konto Evernote Premium. Zaś dla wszystkich klientów T-Mobile, którzy założą nowe konta Evernote przewidziano prezent w postaci rocznego dostępu do usługi Premium.

Informacje od naszych klientów wskazują, że wysoko cenią sobie firmę Evernote i jej produkty za zwiększanie wydajności w pracy. Cieszymy się, że od tej chwili możemy zaoferować naszym klientom Evernote Premium nie tylko na sześć miesięcy, ale na cały rok — mówi Marc Sommer, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deutsche Telekom

Każdy abonent T-Mobile (liczą się też oferty na kartę), który zostanie nowym użytkownikiem Evernote, dostanie informację o rocznym koncie Premium od razu po instalacji aplikacji na urządzeniu mobilnym, do którego będzie włożona karta SIM z T-Mobile.

Zaś osoby, które skorzystały wcześniej z półrocznego konta Evernote Premium dostaną drogą mailową kody promocyjne pozwalające skorzystać ze specjalnej oferty przez kolejne pół roku.

Urządzenia przenośne odgrywają coraz większą rolę w naszym codziennym życiu. Evernote kładzie nacisk na dostarczanie efektywnego obszaru roboczego na dowolnym ekranie niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, przez co stanowi doskonałe dopełnienie tych urządzeń. Z przyjemnością będziemy nadal oferować klientom firmy Deutsche Telekom doświadczenia związane z Evernote Premium jako uzupełnienie jej najlepszych w swojej klasie usług - mówi Alex Pachikov, wiceprezes ds. rozwoju działalności w Evernote.

REKLAMA

Przypominam również, że wczoraj informowaliśmy o możliwości zakupu konta Evernote Premium, w pakiecie z Pocket Premium, Wunderlist Pro oraz LastPass Premium w specjalnej cenie. Roczne abonamenty na te cztery wyśmienite usługi oraz 8-tygodniowa subskrypcja „New York Timesa” kosztują teraz 68% mniej, czyli zaledwie 59,99 dol.

*Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA