REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Taka okazja nie powtórzy się szybko - roczne konta premium do Pocketa, Evernote'a, Wunderlista i LastPassa za mniej niż połowę ceny

To będzie produktywny rok. O ile skorzystasz z tej promocji.

13.01.2015
19:33
Taka okazja nie powtórzy się szybko – roczne konta premium do Pocketa, Evernote’a, Wunderlista i LastPassa za mniej niż połowę ceny
REKLAMA
REKLAMA

Twórcy Pocketa poinformowali o bardzo atrakcyjnej ofercie, którą przygotowali we współpracy z innymi, świetnymi usługami chmurowymi. Pod hasłem "The Productivity Pack" skrywa się roczny abonament na konta premium w usługach: Pocket, Evernote, Wunderlist oraz LastPass. W prezencie otrzymujemy również 8 tygodni subskrypcji cyfrowego wydania "New York Timesa".

Z Pocketa, Evernote'a i Wundelista korzystam na co dzień i przez jakiś czas testowałem też konta premium, więc mogę je szczerze polecić.

Pocket to usługa pozwalająca na zapisywanie w chmurze artykułów, które chcemy przeczytać w późniejszym czasie. Evernote to tylko z pozoru zwykły notatnik. W praktyce to prawdziwy kombajn, który pozwala nie tylko na zapisywanie wiadomości, zdjęć, dokumentów, ale również wycinków stron internetowych. Zaś Wunderlist to chyba najlepsza obecnie aplikacja listy zadań, która rozwija skrzydła po zainstalowaniu genialnych rozszerzeń do przeglądarek.

pocket-evernote-wundelist-lastpass-2

Z usługi LastPass nie korzystam aktualnie, ale swego czasu testowałem ją i również uważam, że jest warta uwagi. Pozwala na zapisywanie haseł w chmurze, dzięki czemu nie musimy ich pamiętać ani ręcznie wpisywać w przeglądarce. Konto w wersji płatnej pozwala m.in. na zapisywanie i wczytywanie haseł z poziomu telefonu komórkowego.

REKLAMA

Pakiet tych czterech usług w połączeniu z bonusową subskrypcją na "New York Timesa" kosztuje normalnie 185 dol. Tylko teraz możemy zakupić zestaw doskonałych usług chmurowych za 59,99 dol., czyli z rabatem na poziomie 68%!

*Grafika główna pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA