REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Lepiej późno niż wcale! Dropbox w końcu trafił na smartfony z Windows Phone

Piekło zamarzło! Jedna z najpopularniejszych usług dysku w chmurze na świecie po wielu latach oczekiwania doczekała się aplikacji na systemy Windows Phone oraz komputery i tablety z systemem Windows.

Lepiej późno niż wcale! Dropbox w końcu trafił na smartfony z Windows Phone
REKLAMA
REKLAMA

Jest to kolejna faza partnerstwa z Microsoftem, które po raz pierwszy objawiło się, gdy Dropbox umożliwił edytowanie plików Office’a z poziomu swojej aplikacji, zaś Microsoft Office pozwolił na zapisywanie, przeglądanie oraz dzielenie się plikami zgromadzonymi na Dropboksie.

Nowe aplikacje umożliwią skorzystanie ze wszystkich dostępnych do tej pory możliwości Dropboksa, takich jak automatyczne zapisywanie kopii zapasowej zdjęć w Dropboksie, uzyskanie dostępu do ulubionych plików bez dostępu do Internetu oraz jednoczesne korzystanie z konta prywatnego oraz firmowego.

windows-apps-1024×525
REKLAMA

Pojawienie się Dropboksa na systemach Microsoftu to przede wszystkim bardzo ważna wiadomość dla Windows Phone’a. Znam wiele osób, które do tej pory nie chciały przesiąść się na mobilną wersję systemu Microsoftu właśnie ze względu na brak oficjalnej aplikacji Dropboksa, z której na Androidzie lub iOS korzystali od wielu lat.

Programy w wersji Windows RT/8.1 oraz Windows Phone (dla wersji 8.0 i nowszych!) są dostępne już teraz. Polecamy pobranie ich przede wszystkim wszystkim użytkownikom Dropboksa, którzy ze względu na zmianę komórki musieli porzucić tę usługę na rzecz innego dysku w chmurze lub mają tablet, na którym obsługa desktopowego klienta Dropboksa jest bardzo niewygodna.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA