Tech  / News

Od dzisiaj właśnie tutaj będziesz kupował jedzenie - niespodziewana metamorfoza polskiego Kwita

Kwit.pl do tej pory był użyteczny tylko dla osób, które chciały kupować produkty spożywcze przez Internet bez przepłacania. Teraz skorzystać z niego mogą również osoby, które ową żywność chcą sprzedawać.

Serwisowi Kwit.pl przyglądaliśmy się już ponad rok temu i bardzo nam on przypadł do gustu. Od czasu naszego tekstu minęło już sporo czasu i usługa wyszła z fazy testów i jest dostępna dla wszystkich. Jej twórcy jednak nie zamierzają spoczywać na laurach i, jak sami deklarują, chcą zrewolucjonizować internetowy rynek spożywczy.

apliakcja mobilna kwitpl

Do tej pory na Kwit.pl mogliśmy sprawdzać ceny produktów i śledzić oferty internetowych sklepów z żywnością. Teraz, za pomocą tej platformy, możemy również otworzyć własną działalność. Zainteresowane osoby otrzymają pełen pakiet narzędzi do prowadzenia sklepu: hosting, system zamówień, moduł katalogu produktów i narzędzia do kontaktu z klientami. Właściciele sklepów stacjonarnych otrzymają także specjalne urządzenie służące do automatycznego odbierania zamówień pochodzących z Internetu.

Sprzedawcy otrzymają w zależności od wybranego pakietu zestaw materiałów reklamowych. Promocja obejmie zarówno działania offline w postaci chociażby dodatków do sklepów stacjonarnych, jak i działania online, takie jak SEO, czy też reklamy AdWords.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst