Tech  / News

Google w 1 min i 33 sek. podsumowuje mijający rok. Sprawdź #YearInSearch 2014

Po udostępnieniu statystyk dotyczących najpopularniejszych filmów i teledysków z YouTube’a twórcy największej wyszukiwarki internetowej świata udostępnili wreszcie film o tytule Year in Search. Możemy obejrzeć na nim, co rozpalało wyobraźnię użytkowników Google’a przez ostatnie 11 miesięcy z małym hakiem.

Co roku Google w formie krótkiego klipu wideo pokazuje, czym interesowali się użytkownicy wyszukiwarki. Na podstawie najczęściej wpisywanych do wyszukiwarki haseł stworzono krótkie ujęcia, które obrazują to, co wzbudzało największe zainteresowanie w globalnej skali.

Wybrane wydarzenia dotyczą obszaru nie tylko rozrywki, ale też nauki i problemów społecznych. W kilku kadrach składany jest też hołd zmarłym w ubiegłym roku znanym osobom. Całej zawartości filmu nie ma co jednak streszczać, bo trwa on tylko półtorej minuty.

Klip Year in Search 2014 od Google zdecydowanie warto go obejrzeć i sprawdzić, czy wszystkie pokazane w nim sceny będą łatwe do skojarzenia z ważnymi wydarzeniami z ubiegłego roku.

*Grafika główna pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst