Gry

AMD zupełnie za darmo dodaje gry do swoich komputerów. Promocja już jest dostępna!

Zamierzasz kupić laptop? Dobrze zastanów się nad takim z procesorem AMD. Wszystko ze względu na to, że kupując go można otrzymać ciekawe gry, na przykład nowe LEGO Batman 3: Beyond Gotham. Promocja ta już jest dostępna na polskim rynku i zdecydowanie jest warta uwagi.

AMD rusza z kolejnym promocyjnym programem o nazwie „If it can game”. Przy zakupie wybranych laptopów lub komputerów stacjonarnych z procesorami AMD APU klient otrzyma jedną z nowych gier, na przykład nowiutkie LEGO Batman 3: Beyond Gotham. „If it can game” przeznaczone jest dla osób kupujących laptopy i inne systemy komputerowe bazujące na procesorach AMD APU FX, A10, A8 i A6, natomiast otrzymany kod można aktywować w tym miejscu.

Osoby, które kupią komputer stacjonarny lub mobilny wyposażony w układ AMD A6, będą mogły wybrać jedną spośród gier takich jak Tales from Space: Mutant Blobs Attack, GuacameleeSonic & All-Stars Raceing Transformed. Posiadacze maszyn z układami AMD A8 do tej listy będą mogli dodać Habitat i Space Run. Z kolei osoby mające komputer bazujący na APU AMD A10 lub procesorach AMD FX, do wszystkich wyżej wymienionych gier będą mogli dopisać wspomniane już Lego Batman 3: Beyond Gotham oraz Tomb Raider.

AMD_IF_IT_CAN_GAME_PL (1)

Pamiętajcie jednak, że wszystko jest w gestii producentów, dystrybutorów czy samych sklepów. To te podmioty decydują czy i które maszyny objąć promocją. By łatwiej wyjaśnić Wam, jak to zrobić, AMD przygotowało komiks:

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie jeszcze gry do swoich podzespołów dodają producenci, zachęcam do zapoznania się z naszym tekstem na ten temat.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst