REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Musisz tego spróbować - Swype na iOS dziś za darmo

Zaledwie kilka dni minęło od wydania aktualizacji Swype, która sprawiła, że wersją dla iOS warto się zainteresować również w naszym kraju, a już teraz pojawił się kolejny powód, żeby ją pobrać. I to nie byle jaki - Swype dla mobilnego systemu Apple jest dostępny całkowicie za darmo. 

06.11.2014
10:36
Musisz tego spróbować – Swype na iOS dziś za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Mechanizm działania tej klawiatury powinien być wszystkim doskonale znany. W końcu, pomijając iOS, który dopiero niedawno dopuścił klawiatury innych programistów, jest to produkt, który zadebiutował na Androidzie w... 2010 roku. Od tego czasu na rynku pojawiły się dziesiątki innych tego typu aplikacji - lepszych lub gorszych, ale bez wątpienia w większości wzorujących się właśnie na Swype.


Teraz użytkownicy iOS mogą przekonać się na własnej skórze, czy łatwiej pisze się dotykając pojedynczo każdego klawisza, czy też po prostu przeciągając palcem pomiędzy odpowiednimi literami.

Zmiana przyzwyczajeń po tylu latach może być dość trudna, a użytkownicy mogą nie widzieć potrzeby wydawania pieniędzy na inną klawiaturę, skoro ta systemowa "jest przecież wystarczająco dobra". Dlatego też trudno jest się dziwić posunięciu Swype, który teraz trafi z całą pewnością do większej liczby osób, niż gdyby nadal trzeba było za niego płacić nawet te 0,89 euro.

REKLAMA

Patrząc jednak na pierwsze wrażenia posiadaczy smartfonów Apple, wrażenia są dość mieszane. Sporej części użytkowników takie "kombinacje" nie przypadają do gustu, chociaż trzeba przyznać, że do Swype trzeba się przyzwyczaić i trudno uczciwie ocenić ją po 5 minutach. Raz pobrana aplikacja pozostanie jednak na naszym koncie na zawsze i być może, po początkowym zniechęceniu się do niej, w końcu wrócimy do niej i kto wie - może damy w jakiś sposób zarobić jej twórcom.

Póki co, kto ma iOS i jeszcze Swype nie kupił, niech zrobi to teraz (za darmo).

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA