REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zainstaluj nowe Mapy Google już teraz. Naprawdę są świetne - pierwsze wrażenia Spider's Web

Google poinformowało o zmianach, jakie zostaną wprowadzone do Map. Szybko odszukałem plik instalacyjny i sprawdziłem je na własnej skórze. Polecam wam to samo.

05.11.2014
20:55
Zainstaluj nowe Mapy Google już teraz. Naprawdę są świetne – pierwsze wrażenia Spider’s Web
REKLAMA
229 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowe Mapy to przede wszystkim stylistyka Material Design. Dodatkowo aktualizacja wprowadziła szereg drobnych usprawnień, z których... tylko jedno byłem w stanie przetestować.

Ubera nie ma w Bielsku-Białej, więc nie sprawdzę w Mapach Google za ile przyjedzie po mnie taksówka. Nie znajduję się też na terenie Stanów Zjednoczonych, aby przetestować funkcję zamawiania stolika w restauracji z poziomu Map.

Jednak zaktualizowałem aplikację i mimo tego, że dwie fajne funkcje u mnie nie działają, to jestem oczarowany tym co zobaczyłem.

W bardzo przyjemny sposób rozwiązano funkcję odkrywania ciekawych miejsc. Aplikacja automatycznie ustala porę dnia, żeby celniej dobrać miejsca, które aktualnie możemy odwiedzić. Możemy porę dnia ustawić ręcznie, aby poszukać atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia w innym terminie.

Wszystkie elementy zostały posegregowane tematycznie. Są tu restauracje, kina, atrakcje turystyczne i miejsca, w których możemy walczyć z odwodnieniem. To wszystko ma sens i jestem przekonany, że będę z tej opcji często korzystał. Szczególnie podczas wizyty w obcym mieście.

REKLAMA

Aplikacja Mapy Google trafi do sklepu Google Play i na iPhone'y w ciągu najbliższych dni. Jednak już teraz możecie pobrać plik instalacyjny z APKMirror - serwisu prowadzonego przez redakcję Android Police.

Miłego odkrywania miasta.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA