REKLAMA

Milion Czytelników Spider’s Web!

Mówią, że pierwszy milion trzeba ukraść. My zrobiliśmy go ciężką, codzienną pracą! Wczoraj po raz pierwszy w historii Spider’s Web przekroczył magiczną barierę 1 mln unikalnych użytkowników odwiedzających nasz blog w ciągu miesiąca, a to dopiero początek!

06.11.2014 07.59
Milion Czytelników Spider’s Web!
REKLAMA
REKLAMA

Gdy w marcu 2010 r. tworzyłem Spider’s Web jak platformę blogową, odwiedzało w szczytowym okresie 100 tys. unikalnych użytkowników. Dziś, 4,5 roku później, spidersweb.pl jest 10 razy większe! To wspaniałe osiągnięcie, za co dziękuję wszystkim tym, którzy na przestrzeni tych lat tworzyli ze mną bloga oraz Wam, drodzy Czytelnicy, że chcecie nas odwiedzać!

Odbiorcy_ogółem_-_Google_Analytics

Niektórzy mogą powiedzieć: phi, milion uu to nic takiego. Och, jakże będą w błędzie! Milion unikalnych użytkowników dla serwisu publicystycznego, a nie rozrywkowego, to całkiem sporo. My nie mamy ruchu ze strony głównej portalu, który przekieruje nam w 90 proc. odwiedzających. My nie mamy również zyliona serwisów siostrzanych, które linkowałyby do nas budując pozycję w Google.

Dodam też, że nie mieliśmy i nie mamy inwestora, który rzuciłby nam kilka milionów na rozwój medium. Nie mamy właściciela, którego nazwisko znałoby 90 proc. Polaków. Nie mamy przy okazji sztabu ludzi, którzy pracowaliby nad pozycjonowaniem, rozwojem, back-upem i wszystkim tym, co duże media robią, by budować swój zasięg.

Wszystko co mamy zbudowaliśmy sami. Tymi ręcami - jak rzekłby klasyk.

REKLAMA

Coś jeszcze Wam powiem. Są pewnie w Polsce większe media piszące o technologiach. Zapytajcie ich jednak jaki procent ruchu robią na części newsowo-publicystycznej, a jaki na: katalogach i specyfikacjach produktów, pobraniach plików, itp. Podpowiem Wam - zdecydowaną większość! Dlatego nasz milion unikalnych użytkowników jest tak ważny!

Milion czytelników to wspaniałe osiągnięcie, ale dla nas to dopiero początek. My się dopiero rozkręcamy, zarówno w samym SpidersWebie, jak i w grupie, którą od pewnego czasu rozwijamy. Wkrótce nowe projekty - zarówno pod marką Spider’s Web, jak i pod innymi. Jestem pewien, że Was niejednokrotnie zaskoczymy!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA