REKLAMA

Nie, to nie tylko u Ciebie - mBank ma poważne problemy

Serwis transakcyjny i aplikacje mobilne mBanku nie działają wcale lub bardzo, ale to bardzo powoli. Krótko mówiąc, mamy do czynienia z awarią.

10.11.2014 15.42
Nie, to nie tylko u Ciebie – mBank ma poważne problemy
REKLAMA
REKLAMA

Dostajemy sygnały od czytelników, że problemy z dostępem do mBanku trwają od soboty. Klienci banku mają kłopoty z zalogowaniem się do serwisu transakcyjnego. Problemy występują także przy próbie dostania się do konta z poziomu aplikacji moblinych.

mBank potwierdza, że doszło do awarii.

To oficjalne stanowisko banku, które przesłała nam Emilia Kasperczak z mBanku.

Jeśli nie wiecie jak obsługiwać Wasze konto w wypadku takiej awarii to mBank przypomina, że zawsze możecie skorzystać z mLinii oraz z placówek banku. - W trakcie utrudnień w kanałach tych zlecenia dokonywane są bezpłatnie – bank automatycznie zwraca ewentualne opłaty z tym związane - zapewnia Emilia Kasperczak.

Na razie tyle informacji udało się nam uzyskać. Jeżeli dowiemy się czegoś więcej lub awaria zostanie naprawiona to damy Wam znać.

AKTUALIZACJA:

REKLAMA
przemekspider przemek pająk

przemekspider: Według użytkowników Twittera, mBank ma problemy od weekendu. Mogę to zresztą potwierdzić - próby korzystania z opcji historii przelewów były w sobotę i niedzielę w większości niedostępne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA