REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Google Analytics teraz także na większym ekranie. Świetna aplikacja trafia w końcu na iPada

Google długo kazało użytkownikom usługi Analytics czekać na dedykowaną aplikację iOS, wspierając przy tym na początku jedynie mniejsze ekrany telefonów Apple. Dziś w końcu odpowiedniego programu doczekali się także ci, którzy statystyki swoich stron wolą sprawdzać na większych ekranach. 

29.10.2014
17:41
Google Analytics teraz także na większym ekranie. Świetna aplikacja trafia w końcu na iPada
REKLAMA

O tym, że każdy kto korzysta z Google Analytics powinien koniecznie zainstalować odpowiednią aplikację nie trzeba nikogo przekonywać. Jest ona po prostu łatwiejsza w obsłudze, szybsza i atrakcyjniejsza niż korzystanie z tego samego narzędzia za pośrednictwem przeglądarki i strony internetowej. Posiadacze iPadów do teraz musieli się jednak obejść smakiem.

REKLAMA
ipadapp

Dzisiejsza premiera Google Analytics dla iPada przynosi to, na co wszyscy czekali. Aplikację zoptymalizowaną pod kątem użytkowania na dużym ekranie, a więc oferującą wygodniejszy dostęp do danych oraz zarządzanie wybranymi elementami. Przy tym wszystkim dostępną całkowicie za darmo.

Graficznie wydanie to jest niemal identyczne z wersją dla iPhone'ów, a więc możemy spodziewać się produktu czytelnego, eleganckiego i prostego. Jedyną, naturalną różnicą jest fakt, że na jednym ekranie widzimy niemal wszystko to, co na telefonie wymagało przechodzenia pomiędzy poszczególnymi zakładkami.

Jeśli więc korzystamy z Google Analytics i posiadamy iPada, nie ma najmniejszego powodu, aby choć trochę zwlekać z instalacją. Szkoda tylko, że po raz kolejny trzeba było czekać tak długo, ale teraz narzekania powinny się już zakończyć.

REKLAMA

Program pobierzemy oczywiście z Apple App Store.

* Zdjęcie główne pochodzi z serwisu Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA