REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Galaxy Note 4 nie ma konkurencji i Samsung o tym wie - polska cena jest najlepszym dowodem

Samsung Galaxy Note 4 jest jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń mobilnych tego roku, który w tym miesiącu powinien trafić na półki sklepowe polskich sklepów z elektroniką. Poznaliśmy wreszcie sugerowaną cenę detaliczną tego urządzenia. Nie ma tutaj zaskoczenia, zwłaszcza pamiętając cenę zeszłorocznego Galaxy Note 3.

10.10.2014
16:54
Galaxy Note 4 nie ma konkurencji i Samsung o tym wie – polska cena jest najlepszym dowodem
REKLAMA
REKLAMA

Od kilku lat w ofercie Samsunga obecne są dwie prawdziwe topowe linie urządzeń mobilnych. Na wiosnę prezentowane są kolejne smartfony z linii Galaxy S, ale jesień skradają w całości urządzenia z rodziny Galaxy Note. Pierwszy jej przedstawiciel praktycznie stworzył kategorię urządzeń zwanych “phabletami”.

Galaxy Note 4 zadebiutował na targach IFA 2014 ponad miesiąc temu.

samsung galaxy note 4

Berlińskie targi IFA obfitują w mnóstwo premier sprzętów mobilnych od najróżniejszych producentów. Jedną z tegorocznych nowości jest phablet Galaxy Note 4. To już, jak wskazuje nazwa, czwarta generacja tego “przerośniętego smartfona”. Na wycenę nowego sprzęt z linii urządzeń Galaxy Note czekało wielu fanów ogromnych wyświetlaczy.

Mogliśmy się jednak spodziewać, że cena Galaxy Note 4 w Polsce nie będzie niska. Nie brakuje na rynku urządzeń z ogromnym wyświetlaczem, ale to Samsung ma już cztery lata doświadczenia w projektowaniu phabletów. Nie chodzi tutaj tylko o samą bryłę urządzenia, ale zwłaszcza o software przystosowany m.in. do obsługi rysika.

Informacji o polskiej cenie urządzenia nie mieliśmy do dziś.


Długo przyszło nam czekać na to, aż Samsung przestanie trzymać klientów w niepewności. Patrząc na proponowane ceny na innych rynkach po przeliczeniu waluty na złotówki strzelałem, że w Polsce cena nowego phabletu będzie oscylować w granicy 3 tysięcy złotych. Okazuje się, że nie wcale się nie pomyliłem.

Informację o polskiej cenie Galaxy Note 4 podał do publicznej wiadomości Olaf Krynicki, czyli rzecznik Samsung Polska. Koszt urządzenia w naszym to 2999 złotych, czyli… dokładnie tyle samo, ile przyszło płacić klientom za Galaxy Note 3 w dniu premiery. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy tym razem Samsung dorzuci w przedsprzedaży jakiś prezent, w postaci np. inteligentnego zegarka.

REKLAMA

Cena jest wysoka, ale trzeba pamiętać, że Samsung Galaxy Note 4 to urządzenie bez żadnych kompromisów. Samsung umieścił w nim bodaj najlepsze możliwe podzespoły, z jakich można obecnie wyprodukować phablet na dużą skalę. Pierwsze wrażenia po kilku godzinach korzystania z Galaxy Note 4 opisała na łamach Spider's Web Ewa Lalik. Możecie zapoznać się też z galerią, która pokazuje różnice pomiędzy Galaxy Note 3 i Galaxy Note 4.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA