REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oto lista najważniejszych zmian w nadchodzącej aktualizacji systemu Windows Phone

Sylwester Sałek po wczorajszych przeciekach dotyczących nowej wersji systemu Windows Phone ujawnił wykaz zmian, które pojawią się w nadchodzącej ósmego października aktualizacji systemu oznaczonej jako #GDR2 lub Update 2.

15.09.2014
16:07
Oto lista najważniejszych zmian w nadchodzącej aktualizacji systemu Windows Phone
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwsze, Windows Phone stanie się bardziej osobisty. Zostanie wprowadzona możliwość sortowania opcji w ustawieniach.

Oprócz tego wprowadzono menu szybkiego startu na ekranie początkowym, w celu szybszego dostępu do ulubionych aplikacji.

Ze względu na to, że przeciętny użytkownik używa wielu aplikacji, wprowadzono możliwość tworzenia grup aplikacji nie tylko na ekranie głównym, ale również na liście aplikacji. Dzięki temu nawigacja w systemie ma się znacznie poprawić.

windows phone zmiany

Menedżer plików stał się teraz elementem systemowym, dzięki czemu może korzystać z niego dowolna aplikacja. Wprowadzono też nowości w zakresie łączności, takie jak DLNA, WiFi i Bluetooth Profile. Windows Phone umożliwia też zmianę aplikacji odpowiadającej za wysyłanie wiadomości.

Nie są to wszystkie nowości. Kolejne poznacie już niedługo, gdy Sylwester opublikuje nowe informacje na ich temat. Następnych wpisów powinniśmy spodziewać się na twitterowym profilu Sylwestra w najbliższych dniach.

REKLAMA

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA