REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

25 mln wyświetleń w 2 dni i strona główna YouTube na całym świecie - Wardęga pierwszym polskim youtuberem z globalnym sukcesem!

Można się oburzać, można narzekać na miałkość przekazu, jednak jednego Sylwestrowi Wardędze odmówić nie można - konsekwentnie prze do przodu nie zważając na głosy krytyki. Właśnie został pierwszym polskim youtuberem promowanym globalnie przez YouTube.

06.09.2014
18:47
25 mln wyświetleń w 2 dni i strona główna YouTube na całym świecie – Wardęga pierwszym polskim youtuberem z globalnym sukcesem!
REKLAMA
421 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Najnowszy materiał produkcji SA Wardęga pt. „Mutant Giant Spider Dog” w ciągu dwóch dni został wyświetlony ponad 25 mln razy i jest dziś promowany na stronie głównej YouTube na prawie wszystkich rynkach lokalnych.

Wielki to sukces.

W grudniu 2013 r. Wardęga był pierwszym polskim autorem na YouTube z milionem subskrybentów. Dziś, 6 września 2014 r. ma już ich ponad 1,9 mln i szybko zbliża się do pobicia kolejnego rekordu. Bariera 2 mln subskrybentów może zostać przebita dosłownie na dniach zważywszy na wielki sukces materiału o SpiderDogu.

Co ciekawe, ostatnio podczas debaty na Forum Ekonomicznym w Krynicy-Zdroju Wardęga obiecywał, że kończy z wygłupami i przygotowuje się do produkcji poważnych materiałów. Zobaczymy jak gigantyczny sukces najnowszego materiału wpłynie na te plany.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że z odcinka na odcinek techniczna jakość produkcji materiałów SA Wardęga jest coraz wyższa, choć zapewne nie o taką zmianę jakości Sylwestrowi chodziło w Krynicy.

* zdjęcie główne pochodzi z profilu SA Wardęga na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA