REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Oficjalne - Samsung wycofuje się z europejskiego rynku PC, w tym z Polski!

Na początku roku pojawiły się głosy, że Samsung planuje opuścić polski rynek laptopów. Teraz mamy już pewność. Laptopy i Chromebooki Samsunga nie będą dostępne nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie.

23.09.2014
19:36
Oficjalne – Samsung wycofuje się z europejskiego rynku PC, w tym z Polski!
REKLAMA
208 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Zgodnie z informacjami uzyskanymi przez PC Advisor  Samsung wycofuje ze sprzedaży wszystkie modele laptopów oraz Chromebooków z terenu Europy.

Samsung postępuje podobnie jak wcześniej Sony, które pozbyło się marki Vaio. Okazuje się, że dla koreańczyków sprzedaż laptopów również przestała się opłacać.

Samsung Ativ

Kiedy w styczniu tego roku pojawiła się informacja, że Samsung wycofa się z polskiego rynku laptopów, Mateusz Nowak skontaktował się z rzecznikiem Samsung Polska, Olafem Krynickim, który wyjaśnił, że komputery są potrzebne i nadal będą sprzedawane w Polsce. Jednak rzecznik już wtedy podkreślał, że Samsung skupia się na rynku mobilnym, który zdecydowanie zdominował branżę technologiczną. Mateusz nie był przekonany co do wyjaśnień Samsunga, a teraz okazuje się, że miał rację.

REKLAMA

Wtedy nie mogliśmy uwierzyć, że taki gigant technologiczny może zrezygnować ze sprzedaży laptopów w naszym kraju, a ja teraz nie mogę uwierzyć, że nie tylko Polska, ale cała Europa stała się nieopłacalna dla Samsunga. Jeżeli zastanawiałeś się nad kupnem jednego z laptopów Samsunga, lepiej zrób to szybko.

Zdjęcie główne pochodzi z Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA