REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Coś poszło nie tak – iPhone’y 6 Plus wyginają się w kieszeniach użytkowników

„iPhone 6 Plus jest tak cienki, a przy tym tak wysoki, że można odnieść wrażenie, że jest delikatny, że może się łatwo złamać.” – napisał Przemek w swoich pierwszych wrażeniach obcowania z największym aktualnie smartfonem od Apple. Okazuje się, że mogły to być prorocze słowa, ponieważ części użytkowników iPhone 6 Plus po prostu się… wygiął.

24.09.2014
8:03
Coś poszło nie tak – iPhone’y 6 Plus wyginają się w kieszeniach użytkowników
REKLAMA
441 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

O sprawie poinformował serwis MacRumors, którego użytkownicy na forum zaczęli zgłaszać problemy z największymi iPhone’ami. Smartfony miały się wyginać w kieszeniach spodni. Wystarczy tylko usiąść z iPhone’em 6 Plus w przedniej kieszeni i już możemy mieć problem.

Jeden z użytkowników forum MacRumors o pseudonimie hanzoh napisał, że tego dnia był na weselu. Najpierw 4 godziny jechał na miejsce, cały czas trzymają telefon w kieszeni spodni. Następnie kilka godzin spędził na samym weselu, często siadając, trochę tańcząc. W końcu przyszła pora na 4-godzinny powrót. W sumie iPhone spędził w jego kieszeni aż 18 godzin. Po powrocie do domu hanzoh zauważył, że telefon zaoferował mu nowy feature – wygięty ekran.

wygiety-iphone-6-plus-hanzoh-macrumors

O podobnym zdarzeniu poinformował użytkownik o nazwie DevinPitcher, który napisał na forum, że podobną rzecz zrobił jego znajomy. Włożył telefon do przedniej kieszeni. Po jakimś czasie wsiadł do samochodu i postanowił wyciągnąć smartfona. Niestety, wyglądał wtedy już tak:

macrumors-devinpitcher-iphone-6-plus

W sieci można trafić na jeszcze kilka przykładów wygiętych iPhone’ów 6 Plus z powodu trzymania ich w przedniej kieszeni spodni. To nie pierwszy taki przypadek w historii Apple. Również po premierze Phone’ów 5s i 5c wiele osób narzekało na to, że potrafią się wygiąć. Jednak teraz, gdy 6 Plus jest zdecydowanie większy, a przy tym także i cieńszy – problem wydaje się być dużo poważniejszy. Niestety, wszyscy producenci telefonów biorą udział w wyścigu, w którym zwycięży ten, którego smartfon będzie miał grubość kartki papieru i ekran o przekątnej telewizora. I teraz doskonale widać, do czego to prowadzi…

Z drugiej strony dziwi mnie, że część osób w ogóle decyduje się trzymać iPhone’a 6 Plus w kieszeni. Po pierwsze, nie wiem, jak duże kieszenie mają, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby było to specjalnie komfortowe. Nie można ich jednak winić za to, że chcą robić z swoimi smartfonami to samo, co robili do tej pory.

REKLAMA

Jedno jest pewne – nie jest to dobra wiadomość dla Apple. Jeśli zacznie pojawiać się więcej doniesień na temat wygiętych iSmartfonów, to sprawa z małego problemu może zrobić się dość poważna.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA