REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Już niedługo na zakupy do Ikei wybierzemy się do... Internetu

Wielogodzinne wycieczki do Ikei - przez jednych ukochane, przez innych znienawidzone - już wkrótce mogą przestać być koniecznością. Według informacji podanych przez portal Gazeta.pl, już w 2016 roku zakupów w tym sklepie będziemy mogli dokonać w całości przez internet. 

17.09.2014
11:29
Już niedługo na zakupy do Ikei wybierzemy się do… Internetu
REKLAMA
REKLAMA

Do niedawna Ikea oferowała podobne rozwiązanie - usługę "Kupuj z domu", jednak z końcem sierpnia została ona usunięta ze strony internetowej i nie jest już w ogóle dostępna. Obecnie na jej miejscu odnajdziemy jedynie informację:

Obecnie IKEA pracuje nad nowym, lepszym rozwiązaniem dla Ciebie i dlatego zamówienia poprzez usługę Kupuj z domu przyjmowaliśmy tylko do 31.08.2014.

Jedyne, co możemy obecnie zrobić na stronie internetowej danego produktu z katalogu Ikei to dodać go do listy zakupów, którą zrealizować trzeba niestety wybierając się do sklepu.

Czym jest wspomniane "nowe, lepsze rozwiązanie" zdradziła Katarzyna Balashov z Ikea. Polska będzie jednym z 27 krajów, w których pojawi się sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory taka usługa funkcjonuje w 13 państwach na całym świecie i jest odpowiedzią na fakt, że zdecydowanie więcej osób odwiedza stronę internetową Ikei niż jej sklepy stacjonarne.

ikea sklep

Możemy więc liczyć na to, że już za nieco ponad rok będziemy mogli skorzystać ze sklepu internetowego podobnie, jak korzystają z niego np. Kanadyjczycy, wliczając w to prawdopodobnie także oferty specjalne. Wszystko to bez wychodzenia nawet o krok z domu i bez niekończących się podróży przez sprytnie przygotowane trasy zakupowe, w trakcie których nagle uświadamiamy sobie, że potrzebujemy kupić absolutnie wszystkie te rzeczy, które znajdziemy na naszej drodze.

Oczywiście osoby, które preferują taką formę dokonywania zakupów, nadal będą mogły zabrać ze sobą całą rodzinę i spędzić w sklepie kilka godzin. Sklep internetowy będzie bowiem jedynie uzupełnieniem oferty giganta i nie ma zastąpić jego ogromnych hal sprzedażowych. Przynajmniej na razie.

REKLAMA

---

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA