1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Roy Taylor tłumaczy, czemu Radeony są lepsze od konkurencji

Lokowanie produktu

W ostatnich dniach Roy Taylor, wiceprezes AMD do spraw sprzedaży, zamieścił na stronie eTeknix wpis, w którym tłumaczył, dlaczego jego zdaniem karty graficzne Radeony są nie tylko tańsze, ale też lepsze od konkurencji.

18.08.2014
7:47
Roy Taylor tłumaczy, czemu Radeony są lepsze od konkurencji

Wpływ na to mają trzy czynniki. Pierwszy z nich to wydajność. Karty AMD są wyjątkowo szybkie i oferują lepszą wydajność od produktów konkurencyjnych w każdym przedziale cenowym.  Potwierdzają to zamieszczone niżej wyniki z niezależnego benchmarka 3DMark. Jest on darmowy i możecie go pobrać z tego adresu.

amd_radeon_guest_blog


Drugi punkt to popularność. Rozwiązania AMD są stosowane nie tylko w komputerach osobistych, ale również konsoli Xbox 360 oraz wszystkich sprzętach nowej generacji, takich jak Wii U, Xbox One oraz Playstation 4. AMD ze względu na swoją siłę przebicia jest w stanie promować swoje bardzo ciekawe rozwiązania, takie jak Mantle oraz TrueAudio.

Mantle

Trzeci powód, dla którego warto zainteresować się AMD to nieustanne poprawiane sterowniki, dzięki którym wydajność w grach rośnie nie tylko po wymianie sprzętu. O tym, że wydajność regularnie rośnie mogą przekonać się osoby, które aktualizują nie tylko sterowniki, ale też gry tworzone przy wsparciu AMD. Najlepszym przykładem jest Battlefield 4, który początkowo nie obsługiwał interfejsu AMD Mantle, zaś po jego wprowadzeniu wydajność gry na wybranych konfiguracjach mogła wzrosnąć niemal o połowę.

Lokowanie produktu
Najnowsze