1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Powrót do szkoły - nowy cykl tematyczny na Spider's Web. Wybierz z nami najlepszy sprzęt komputerowy do szkoły, na studia, do pracy!

Lokowanie produktu

Wakacje, przynajmniej te szkolne, już na półmetku. Studenci mają wprawdzie jeszcze 2/3 beztroskiej laby przed sobą, jednak także i oni powoli zaczynają myśleć o nowym roku akademickim. Dla wielu studentów, a także uczniów i ich rodziców, przygotowania do nowego roku szkolnego to także czas, w którym decydują o zakupie nowego sprzętu komputerowego. Na Spider's Web wychodzimy im na przeciw!

04.08.2014
18:28
Powrót do szkoły – nowy cykl tematyczny na Spider’s Web. Wybierz z nami najlepszy sprzęt komputerowy do szkoły, na studia, do pracy!

W sierpniu i wrześniu na łamach naszego bloga będziemy prowadzić cykl tematyczny pt. "Powrót do szkoły". Postaramy się w nim doradzić jaki sprzęt wybrać, na co zwrócić uwagę przy wyborze optymalnego rozwiązania w zależności od kontekstu. Zastanowimy się, czy wybrać notebooka, czy tablet, wybierzemy najlepszy komputer dla przyszłego inżyniera, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy na studia bardziej przyda się Chromebook od komputera z Windowsem.

Zresztą spójrzcie na tematy kilku pierwszych tekstów z cyklu:

  • Kiedy powinno się kupić pierwszy komputer dziecku? Wybrać laptopa, czy tablet?
  • Studencie - zanim pójdzie do sklepu, dowiedz się czym różni się notebook od hybrydy. Porównanie obu kategorii ze wskazaniem ich mocnych i słabych stron
  • Cyfrowa szkoła, cyfrowa klasa
  • Notebook nie tylko na studia, czyli na czym można fajnie pograć w domu lub... na nudnym wykładzie

Tematy są otwarte, więc liczymy na to, że nasza aktywna spiderswebowa społeczność chętnie podejmie pod tekstami dyskusje. Zresztą jak znam naszych Czytelników, to nie trzeba będzie ich namawiać... W rezultacie ktoś kto trafi do tekstów z cyklu szukając informacji w Sieci nt. najlepszego wyboru sprzętu komputerowego w gorącym przedszkolnym okresie dostanie nie tylko dobre teksty, ale także świetną dyskusję w komentarzach.

Dzisiaj wieczorem opublikujemy pierwszy tekst z cyklu. Piotr Barycki zastanawia się w nim kiedy kupić pierwszy komputer dziecku, i czy wybrać komputer PC, czy może tablet.

Partnerem cyklu jest firma Acer, która oferuje m.in. urządzenie 2w1 Aspire Switch.

Lokowanie produktu
Najnowsze