REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

I jak się Wam podoba odświeżony Spider's Web?

Stagnacja - tego słowa na Spider's Web nie lubimy! Tak jak codziennie zmienia się świat, życie i internet, tak zmieniamy się i my. Właśnie odświeżyliśmy wygląd naszego bloga i poddajemy go pod Waszą ocenę!

11.08.2014
9:40
I jak się Wam podoba odświeżony Spider’s Web?
REKLAMA
REKLAMA

Zmieniło się naprawdę sporo, ale - tak mi się wydaje - charakter naszej identyfikacji został utrzymany. Wciąż działamy w obrębie wersji nr 3 naszego layoutu, którą wprowadziliśmy dwa lata temu. Dzisiaj wdrożyliśmy trzecią jego korektę - tym razem najbardziej gruntowną.

Co nowego?

Mamy zupełnie nową stronę główną! Zniknął sidebar (prawa kolumna), zmieniliśmy prezentację ramki z wpisem, dodaliśmy nowy format ramek z wpisami, wprowadziliśmy endless scroll (czyli rozwijanie strony głównej zamiast paginacji), mamy nową rozwijalną stopkę oraz nowy wygląd widgetów tematycznych. Jest też zupełnie nowy widget blogerów pod widgetem polecamy.

wycinek nowej głównej

Strona wpisu to zupełnie nowy format zdjęcia głównego oraz prezentacji tytułów, nieco zmodyfikowane stylowanie tekstu oraz nowa stopka z najnowszymi tekstami na stronie głównej.

wycinek nowej strony wpisu

Jest też nowa strona mobilna plus setki mniejszych zmian, które będziecie pewnie odkrywać w najbliższych dniach.

Mamy jeszcze kilka małych rzeczy do poprawy, ale one nie przeszkadzają w cieszeniu oka nowym wyglądem Spider's Web.

REKLAMA

To nie koniec...

Nowy wygląd Spider's Web był nam potrzebny także do tego, aby wprowadzić w życie dwa nowe projekty, nad którymi pracujemy. W zasadzie nie mogę się już doczekać ich debiutu! Pierwszy na pewno w tym tygodniu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA