REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Krótka piłka: Eric Schmidt zdradza jak działa Google

Google jest dzisiaj jedną z największym firm na świecie. Prawie cały świat korzysta z usług technologicznego giganta. Firma inwestuje w wiele przyszłościowych projektów, jak chociażby drony, roboty, czy też sztuczna inteligencja. Z całą pewnością Google można uznać za synonim słowa sukces. A przecież wszystko zaczęło się od kilku osób, małego, ciasnego pomieszczenia i kilku komputerów.

28.08.2014
13:58
Eric Schmidt, CEO Alphabet.
REKLAMA
REKLAMA

Każdy marzy o tym, aby powtórzyć historię Google, Apple lub Microsoftu, czyli firm, które zaczynała w garażach lub w domach rodziców, a dzisiaj są potęgami światowego biznesu. Tylko jak to zrobić? Jak działać, jak pracować, na czym się skupiać, aby odnieść sukces? Może nie aż tak wielki, jak te trzy firmy, ale jednak sukces?

Na to pytanie odpowie książka o tytule How Google Works, która ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu. Tymczasem Eric Schmidt jednym prostym obrazkiem zdradził trochę, jak działa jego firma i dzięki czemu udało się odnieść tak wielki sukces.

howgoogleworks

W skrócie? Obserwuj swoją konkurencję, ale nie bądź odtwórczy. Nie skupiaj się na tym, aby być lepszym od konkurenta. Skupiaj się na tworzeniu świetnych produktów i usług.

REKLAMA

---

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA