REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zanim przejdziesz do muzyki w jakości flac sprawdź, czy twój sprzęt da radę

Poznasz, który z pięciu utworów został odtworzony w wyższej jakości dźwięku?

15.07.2014
22:33
Zanim przejdziesz do muzyki w jakości flac sprawdź, czy twój sprzęt da radę
REKLAMA
REKLAMA

Spotkałem się z wieloma głosami osób, które nie były pewne czy są w stanie usłyszeć i zauważyć różnicę w muzyce serwowanej w wyższej jakości. Mowa tu o jakości flac, która całkiem niedawno zawitała do streamingu. Wiem, że niektórzy dywagują nad tym, czy ich sprzęt grający lub słuchawki są wystarczająco dobre, aby czerpać z dźwięku w wyższej jakości prawdziwą przyjemność.

Na polu muzyki oferowanej w wysokiej jakości przoduje Wimp, który uruchomił usługę HiFi - testowaną przeze mnie przedpremierowo. Pewien czas temu testy zostały otwarte dla wszystkich chętnych, a niedawno usługa wystartowała już oficjalnie. Wimp HiFi pozwala cieszyć się słuchaczom najwyższą jakością muzyki, która idzie w parze ze wszystkimi dobrodziejstwami i wygodami, jakie niesie ze sobą streaming.

Teraz Wimp chce zachęcić nowych użytkowników do przetestowania jakości HiFi na własnej skórze, a właściwie uszach.

Kampania Hifitest pozwoli sprawdzić, czy posiadany przez użytkowników sprzęt jest gotowy na bezstratną jakość dźwięku. Dla testujących przewidziano również nagrody w postaci 30-dniowych kont Wimp HiFi.

Zasady zabawy zorganizowanej przy okazji promocji Wimp Hi-Fi są proste. Należy wejść na stronę hifitest.pl i poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań dotyczących jakości odtwarzanego dźwięku. Wimp zaserwuje do posłuchania pięć utworów w dwóch jakościach: Premium i HiFi. Konto HiFi wygra ten, kto odpowie poprawnie na pytania.

WiMP_HiFitest
REKLAMA

Nasza poprzednia kampania – HiFi Week – cieszyła się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się umożliwić wszystkim, którzy nie zdążyli wziąć w niej udziału, wygranie konta HiFi. HiFitest to także okazja aby porównać jakość oferowaną w ramach kont WiMP Premium i WiMP HiFi oraz przetestować sprzęt - mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP

Wimp bardzo umiejętnie angażuje fanów dobrej jakości muzyki do poznania swojej nowej usługi. Kampanie WiMP HiFi oraz Hifitest są tego najlepszym dowodem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA