REKLAMA

Krótka piłka: Od dzisiaj taniej i więcej, czyli Microsoft dotrzymuje słowa

Microsoft już w zeszłym miesiącu zapowiadał, że chmurę OneDrive czekają zmiany. Przede wszystkim użytkownicy, którzy nie chcą płacić za usługę, mieli otrzymać większą przestrzeń dyskową. Obniżone miały zostać także ceny pakietów. Dzisiaj obietnica została dotrzymana.

17.07.2014 09.03
Krótka piłka: Od dzisiaj taniej i więcej, czyli Microsoft dotrzymuje słowa
REKLAMA
REKLAMA

Najważniejszą informacją dla większości użytkowników z pewnością jest to, że darmowa przestrzeń na dysku od Microsoftu została powiększona ponad dwukrotnie z 7 GB do 15 GB. Co ważne, nie ma znaczenia, czy dopiero zakładacie konto, czy macie je już od dłuższego czasu. Każdy użytkownik będzie miał łącznie 15 GB w chmurze One Drive.

onedrive-przestrzen

Po drugie, zmianom uległy ceny pakietów. Do tej pory za dodatkowe 100 GB musieliśmy płacić 30 zł, a za 200 GB 45 złotych. Teraz kwoty te zostały obniżone do odpowiednio 8 i 16 zł, czyli dość znacząco.

onedrive-plan

Przypominamy także, że od wczoraj subskrybenci pakietu biurowego Office 365 otrzymali bez dodatkowych opłat aż 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze od Microsoftu. Całkiem łatwo i przede wszystkim za darmo można też zdobyć dodatkowe 8 GB – 3 GB za korzystanie z aplikacji mobilnej OneDrive na Androidzie, Windows Phone lub iOS oraz w sumie 5 GB za polecenie usługi znajomym.

Czytaj także:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA