REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Aktualizacja: Można już aktualizować pierwsze urządzenia z polskiego rynku! Microsoft wypuścił stabilną wersję Windows Phone 8.1

Rozpoczął się proces aktualizacji smartfonów Nokia Lumia do wersji Lumia Cyan z Windows Phone 8.1.

15.07.2014
17:15
Aktualizacja: Można już aktualizować pierwsze urządzenia z polskiego rynku! Microsoft wypuścił stabilną wersję Windows Phone 8.1
REKLAMA
221 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Microsoft opublikował na swoim blogu informację o oficjalnej aktualizacji Windows Phone 8.1 dla smartfonów Nokia Lumia. Według oficjalnej listy na stronie Nokii aktualizacja w Europie jest obecnie dostępna tylko dla modelu Lumia 925 (wariant 3051.50009.1424.0001) - przeznaczonej dla Finlandii.

Microsoft zapowiada jednak, że proces aktualizacji ruszył dzisiaj i w ciągu najbliższych tygodni wszystkie Lumie z systemem Windows Phone 8 powinny zobaczyć aktualizacje. Jeśli jesteście niecierpliwi, to tutaj sprawdzicie status oprogramowania przeznaczonego na Nokie z polskiego rynku. Aktualnie większość wersji dla Polski jest już w fazie testów - w tym wydania operatorskie.

Aktualizacja Lumia Cyan z Windows Phone 8.1 przyniesie szereg nowych funkcji i usprawnień. Sam korzystałem z wersji deweloperskiej tego systemu na Lumii 1320, a od wczoraj również na Lumii 930 i jestem oczarowany jego działaniem. Najbardziej cenię sobie nowe centrum powiadomień, ze skrótami do najczęściej zmienianych ustawień oraz możliwość pisania na klawiaturze ekranowej bez odrywania palca.

Ale to oczywiście tylko wierzchołek góry lodowej. Wszystkie zmiany w systemie Windows Phone 8.1 opisał na łamach Spider’s Web Marcin Połowianiuk, a Maciek Gajewski przedstawił instrukcję, która pozwoli na zainstalowanie wersji deweloperskiej oprogramowania, zanim Microsoft wypuści stabilne wydanie dla Polski.

Aktualizacja [15:58, 16.07.2014]

Według oficjalnej listy na stronie Nokii pierwszy smartfon z polskiego rynku dostał już aktualizację do Nokia Cyan z Windows Phone 8.1. Szczęśliwcami są posiadacze Nokii Lumia 925, zakupionych w T-Mobile. Oprogramowanie dla pozostałych smartfonów z naszego rynku jest jeszcze w fazie testów.

nokia lumia 925 aktualizacja windows phone 8-1
REKLAMA

Aktualizacja [20:20, 17.07.2014]

Lumia 625 z Orange również dostała aktualizację.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA