Tech  / News

Już od jutra WiMP w abonamentach T-Mobile - co, jak i za ile?

Zgodnie z zapowiedziami z konferencji sprzed kilku dni, T-Mobile, jako druga sieć w Polsce, rusza od jutra z usługą zapewniającą nielimitowany dostęp do zasobów muzycznych serwisu streamingowego WiMP. Klienci nie będą musieli oddzielnie płacić za transfer danych i sam abonament w serwisie - wszystko zawarte jest w jednej opłacie.

Atrakcyjność oferty podnosi fakt, że opłata ta jest zdecydowanie niższa, niż gdybyśmy osobno zdecydowali się na wykupienie transferu i opłacenie konta. 19,99 zł, bo właśnie tyle trzeba miesięcznie płacić za WiMP w T-Mobile, jest kwotą identyczną z tą, która trzeba zapłacić za sam abonament WiMP Premium. Do tego wypadałoby doliczyć jeszcze drugie tyle za przyzwoitych rozmiarów paczkę danych i wszystko przestaje być opłacalne.

Cena podyktowana przez T-Mobile jest natomiast identyczna jak ta, którą za taką samą usługę usługę podyktował Play. Również i u tego operatora w jej koszt wliczony jest transfer i dostęp do muzyki. W tym samym czasie Orange oferuje dostęp do Deezera, a zagraniczne oddziały T-Mobile, co szczególnie ciekawe, do Spotify.

wimp 1

Usługa T-Mobile ma być dostępna dla wszystkich taryf, co jest ofertą nieco lepszą niż te prezentowane przez niektórych konkurencyjnych operatorów, którzy wykluczają z korzystania z podobnych usług niektórych użytkowników.

W tym momencie klienci T-Mobile, którzy przyzwyczaili się do innych serwisów streamingowych, będą mieli twardy orzech do zgryzienia. Nielimitowany i (po uwzględnieniu kosztów dostępu do serwisu) praktycznie bezpłatny transfer danych na muzykę, która zawsze potrzebuje go sporo, jest kuszącą ofertą. Dodatkowo oferta WiMP stoi na bardzo wysokim poziomie i mało kto będzie na nią narzekać.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst