RTV  / News

Aktualizacja: Nie tylko gry - już wkrótce ruszy Cyfrowy Filmasz z filmami za grosze

Cyfrowy Giermasz, w ramach którego klienci mogą w sklepach sieci Biedronka niemal za bezcen nabyć dziesiątki tytułów, z całą pewnością jest jednym z ulubionych wydarzeń w kalendarzu graczy. Co jedna mają począć miłośnicy filmów? Okazuje się, że CDP.pl szykuje coś także specjalnie dla nich - Filmasz.

Do tej pory filmy pojawiały się wprawdzie w ofercie Cyfrowego Giermaszu, ale były to jedynie pojedyncze propozycje. W związku z tak niewielkim wyborem trudno było oczekiwać, żeby zainteresowanie kinomaniaków było ogromne. Najwyraźniej jednak było wystarczające, aby przygotować specjalne osobną "imprezę".

Niestety na jej temat oferty Filmaszu nie wiadomo na razie zbyt wiele. Jej start przewidziano na przyszły czwartek, a w jej skład wejdzie około 150 tytułów. Dla porównania, na Giermaszu z lutego do dyspozycji kupujących oddano ponad 300 tytułów gier w cenie około 10 zł, a łącznie egzemplarzy w promocji było ponad 400 000. Już pierwszego dnia sprzedano ich 120 000, więc mimo drobnych problemów (m.in. z dostępnością) zainteresowanie było ogromne.

Filmy nie są dla CDP.pl niczym nowym. Już od dłuższego czasu w ofercie firmy dostępne jest kilkaset pozycji z różnych gatunków, które możemy zakupić przez internet, pobrać i obejrzeć na swoim komputerze. Większość z nich kosztuje pomiędzy 10 zł a 20 zł.

Filmasz

Nie pozostaje nic innego jak czekać do przyszłego tygodnia i przekonać się samemu, czy faktycznie będziemy mogli niewielkim kosztem wzbogacić naszą domową wideo-bibliotekę, czy też raczej nie znajdziemy dla siebie nic ciekawego. A może propozycja okaże się na tyle ciekawa, że nie zdążymy nic kupić, bo zrobią to inni? Zobaczymy.

Jeśli wcześniej uda nam się uzyskać dodatkowe informacje, uzupełnimy wpis.

Aktualizacja (15:57): Znamy już kilka przykładowych tytułów!

Aktualizacja (17:20): Znamy kolejne tytuły i szczegóły. Promocja będzie trwała od 26.06 do 09.07 lub do wyczerpania zapasów. W ofercie znajdzie się Flimaszu oprócz ponad 150 tytułów filmów znajdzie się również około 50 tytułów gier.

Oprócz wymienionych już wcześniej filmów, pojawi się m.in. Król Lew, Oz Wielki i Potężny oraz Piotruś Pan.

Tak jak można się było wcześniej domyślić, produkty będą dostępne w wybranych sieciach sklepów Biedronka.

Zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst