REKLAMA

Oto nasz nowy projekt - Zapytaj Spider's Web!

Dzisiaj oddajemy w Wasze ręce naszą nową usługę w ramach Spider's Web - Zapytaj Spider's Web (zapytaj.spidersweb.pl). Zapraszamy!

12.05.2014 18.28
Oto nasz nowy projekt – Zapytaj Spider’s Web!
REKLAMA

Wraz z rosnącą popularnością Spider's Web dostajemy od Was coraz więcej maili w przeróżnych sprawach. A to ktoś nie wie jaki telefon wybrać i szuka u nas porady, a to ktoś nie może się zalogować na swoje konto Spotify i prosi nas o pomoc, a to jeszcze inny ktoś pyta nas o co chodzi z tym całym Twitterem...

REKLAMA

To właśnie głównie w kontekście takich osób pomyśleliśmy o zapytaj.SpidersWeb.pl, choć nie tylko.

Zamiast pisać do nas na tzw. prive'a zadajcie nam pytanie na Zapytaj Spider's Web, a gwarantuję, że nasi blogerzy udzielą Wam odpowiedzi.

Co więcej, liczymy na to, że Zapytaj Spider's Web szybko stanie się miejscem, w którym odpowiedzi udzielać będą nasi najaktywniejsi komentatorzy. Doskonale wiemy, że wśród nich jest wielu świetnych specjalistów ze swoich branż. Marzy nam się sytuacja, w której Zapytaj Spider's Web staje się centrum pytań i odpowiedzi na wszystkie sprawy związane z technologiami: zarówno tych prostych i oczywistych dla specjalistów, ale niekoniecznie dla przeciętnych osób oraz tych trudniejszych dla samych specjalistów.

zapytaj spider’s web – główna

Jak to działa?

Przeglądać zapytaj.spidersweb.pl można zarówno będąc zalogowanym kontem Spider's Web, jak i niezalogowanym. Aby jednak zadawać pytania lub odpowiadać na nie, należy założyć konto, bądź też zalogować się (tym samym kontem co na Blog Forum Spider's Web).

Na stronie głównej widzimy listę najnowszych pytań wraz z informacjami o liczbie wyświetleń, odpowiedzi oraz głosów.

Pod logotypem znajduje się lista głównych kategorii tematycznych, które przygotowaliśmy dla zapytaj.spidersweb.pl, jednak nie jest to lista skończona - w zależności od tego, w jakim kierunku będzie się rozwijać serwis kategorie będą dopasowywane.

Poniżej pola wyszukiwania pytania pod kątem słów kluczowych znajduje się lista sortowania pytań według kategorii technicznych, np. oczekujące, rozwiązane, zamknięte, itd.

Aby przejść do przeglądania konkretnego pytania należy w niego kliknąć. Tam, będąc zalogowanym, możemy odpowiadać i komentować odpowiedzi.

zapytaj spider’s web – pytanie zalogowany

Aby zadać pytanie należy wybrać jego kategorię oraz przepisać kod captcha.

zapytaj spider’s web – zadaj pytanie

Do boju!

REKLAMA

Nie ukrywam, że Zapytaj.SpidersWeb.pl to po części nasza odpowiedź na coraz większą popularność serwisów typu Quora, czy Ask.fm. Pomyśleliśmy sobie: a co tam, czemu Spider's Web nie miałby się stać centrum pytań i odpowiedzi na tematy technologiczne!

Jesteśmy więc do Waszej dyspozycji i liczymy na to, że nasi najaktywniejsi komentatorzy również!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA