REKLAMA

Powraca promocja na świetny program do obróbki zdjęć - OnOne Perfect Effects 8. Przez krótki czas można go pobrać za darmo

Jeżeli szukasz programu do obróbki zdjęć, który jest prosty w obsłudze, a przy tym oferuje dużo efektów wysokiej jakości – koniecznie sprawdź ofertę OnOne Perfect Effects 8. Właśnie powróciła rewelacyjna promocja, w której przez limitowany czas program będzie dostępny za darmo. Standardowa cena pakietu wynosi 99,95 dol., więc warto się spieszyć.

07.05.2014 10.17
Powraca promocja na świetny program do obróbki zdjęć – OnOne Perfect Effects 8. Przez krótki czas można go pobrać za darmo
REKLAMA

Program OnOne Perfect Effects 8 jest zbiorem wysokiej jakości filtrów fotograficznych, dzięki którym można obrobić zdjęcie za pomocą właściwie jednego kliknięcia. Mimo że każdy amator poradzi sobie z obsługą programu, to aplikacja powinna się spodobać również bardziej zaawansowanym użytkownikom. OnOne Perfect Effects 8 oferuje zaawansowaną kontrolę nad filtrami poprzez wykorzystanie warstw, mieszanie i nakładanie na siebie efektów, a także sterowanie poszczególnymi składowymi każdego filtra.

REKLAMA

Najważniejszy jednak jest fakt, że filtry w programie charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Już po zastosowaniu domyślnych ustawień zdjęcie wygląda jak po długiej, zaawansowanej obróbce.

on one

Program działa jako zewnętrzna aplikacja, lub jako wtyczka do Photoshopa (począwszy od wersji CS5), Photoshop Elements (od wersji 11) Lightrooma (od wersji 4.0) lub do Aperture (od wersji 3.4). OnOne Perfect Effects 8 uruchomisz na komputerze z systemem Windows lub OS X.

REKLAMA

Program pobierzesz wchodząc w ten link. Instrukcję instalacji umieściłem w moim wpisie ze stycznia, w którym informowałem o pierwszej edycji promocji.

Zdjęcie Young brunette girl holding a classic camera pochodzi z serwisu Shutterstock.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA