Foto  / News

Świetny program do obróbki zdjęć OnOne Perfect Effects 8 za darmo tylko dziś

1596 interakcji
dołącz do dyskusji

Firma OnOne przygotowała rewelacyjną promocję swojego programu Perfect Effects 8. Ten zaawansowany program do obróbki zdjęć można dziś pobrać zupełnie za darmo.

Firma OnOne z pewnością jest znana osobom, które mają choć trochę doświadczenia z zewnętrznymi wtyczkami do Photoshopa i Lightrooma. Firma od 2005 roku pokazuje nowe wersje swoich programów.

Czym jest OnOne Perfect Effects 8?

perfect-effects-lens-blur-05

Program Perfect Effects 8 jest zaawansowanym narzędziem do zarządzania filtrami. W założeniu przypomną inne popularne wtyczki do Photoshopa, w tym genialny Color Efex Pro firmy Nik Software. Rozwiązanie firmy OnOne jest jednak bardziej rozbudowane. Dostępnych filtrów jest naprawdę dużo i są one bardzo wysokiej jakości. Nawet bez żadnej wprawy wystarczy kilka kliknięć, żeby przeprowadzić bardzo efektowną (a przy tym nie efekciarską) obróbkę.

Perfect Effects 8 pozwala na zaawansowaną kontrolę nad filtrami. Możemy je nakładać na siebie, mieszać, a także dostosowywać ich poszczególne składowe (winieta, akcenty kolorystyczne) do własnych potrzeb. Daje to ogrom możliwości.

Program można uruchomić jako zewnętrzną aplikację lub wtyczkę. Jeżeli mamy zainstalowany na komputerze program Photoshop, Lightroom lub Apple Aperture, program Perfect Effects 8 pojawi się w nich jako zewnętrzny plugin. Mamy zatem dwie możliwości korzystania z filtrowych dobrodziejstw. Jako wtyczkę program wykryją: Photoshop od wersji CS5 w górę, Photoshop Elements od wersji 10, Lightroom od wersji 4.0 i Apple Aperture 3.4 lub wyższy.

Jak pobrać program?

perfect effects

Przede wszystkim, trzeba zrobić to szybko! Tylko dziś program dostępny jest zupełnie za darmo. Jego standardowa cena wynosi 99 dolarów, zatem oferta jest wyjątkowo korzystna. W celu pobrania programu należy przejść do promocyjnej strony klikając w ten link, po czym należy kliknąć pomarańczowy przycisk „Get started”.

Warunkiem skorzystania z programu jest zostawienie swojego prawdziwego maila i zapisanie się do newslettera. Po zarejestrowaniu się na stronie, na podany adres email otrzymamy klucz programu. Przy jego użyciu możemy aktywować pełną wersję programu na dwóch komputerach. Perfect Effects 8 można pobrać zarówno na komputery z systemem Windows, jak i OS X.

Program jest łudząco podobny do innych wtyczek do Photoshopa, w tym m.in. przytaczanego wyżej Color Efex Pro. Jeżeli ktoś nie miał wcześniej do czynienia z takim interfejsem, program pokazuje na początku prosty tutorial. Od razu dostajemy także możliwość uruchomienia instruktażowych filmów, które pokażą jak odnaleźć się w aplikacji.

Po krótkiej zabawie w programie jestem zaskoczony jakością efektów i szybkością pracy. Naprawdę polecam spróbować!

Zdjęcie Film cameras that had been popular in the past pochodzi z serwisu Shutterstock

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst