REKLAMA

Sony aktualizuje kolejne urządzenia do Androida 4.4 - czy Twój smartfon jest na liście?

Dodatkowy miesiąc musieli czekać użytkownicy modeli Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR oraz Xperia Tablet Z na aktualizację do Androida 4.4, ale ich oczekiwanie można uznać za (prawie) zakończone. Sony oficjalnie ogłosił rozpoczęcie procesu dystrybucji nowej wersji oprogramowania.

21.05.2014 16.36
Sony aktualizuje kolejne urządzenia do Androida 4.4 – czy Twój smartfon jest na liście?
REKLAMA
REKLAMA

Poprzednio, podczas marcowej aktualizacji, Sony zdecydowało się się wyróżnić jedynie nowsze urządzenia - Xperię Z Ultra, Xperię Z1, a także Xperię Z1 Compact. Teraz z jej możliwości będą mogli skorzystać także posiadacze starszych smartfonów oraz tabletów.

REKLAMA

Lista nowości jest niemal dokładnie taka sama jak ta opublikowana w marcu przy okazji poprzedniej fali aktualizacji. Posiadacze wymienionych wcześniej modeli, oprócz samego KitKata z nową nakładką Xperia Themes otrzymają rozbudowany zestaw aplikacji Sony w nowych wersjach i aplikacje multimedialne (WALKMAN, Album, Movies, etc.). Widoczne będą także zmiany w interfejsie użytkownika, wliczając w to m.in. usprawnioną belkę powiadomień i menu szybkich ustawień.

To jednak nie koniec nowości dla osób, które nie zdecydowały się na nowsze czy starsze, ale jednak flagowe urządzenia tego producenta. Sony zamierza dotrzymać słowa i od przyszłego miesiąca KitKat ma trafi również na Xperię T2 Ultra, Xperię E1 oraz Xperię M2. Dla przypomnienia, Android 4.4 zadebiutował... w listopadzie zeszłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA