REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się święto polskich startupów - Forum Młodych Innowacyjnych, konferencja WARP i Aulery 2014

Trzeci tydzień maja upłynie pod znakiem polskich startupów. W dwóch konferencjach - Młodzi Innowacyjni i WARP - udział wezmą kreatywne i przedsiębiorcze osoby. Nie zabraknie też prestiżowych nagród.

19.04.2014 18.58
Wielkimi krokami zbliża się święto polskich startupów –  Forum Młodych Innowacyjnych, konferencja WARP i Aulery 2014
REKLAMA
REKLAMA

Podczas Forum Młodych Innowacyjnych, które odbędzie się 13 maja, tematem przewodnim będzie pozyskiwanie finansowania startupów z sektora prywatnego oraz Unii Europejskiej. Przedsiębiorcze osoby wymienią się doświadczeniem, dowiedzą się jak rozmawiać z aniołami biznesu i jak przekonać do siebie venture capital.

Drugiego dnia (14 maja) odbędzie się konferencja WARP, której organizatorzy chcą zbliżyć polskich i niemieckich przedsiębiorcach. Głównym celem konferencji jest nawiązanie współpracy, swobodna wymiana doświadczenia oraz pozyskanie kontaktów biznesowych związanych z budową startupowego ekosystemu w Europie.

konferencja warp 2014

Swoje prelekcje poprowadzą między innymi: Paweł Chudzinski (Point Nine Capital), Benjamin Mateev (6Wunderkinder), Lech Kaniuk (PizzaPortal.pl), Jonas Piela (Avuba), Nikolas Woishnik (Tech Open Air Berlin Festival), Krzysztof Urban (mytaxi), Jakub Probola (T-mobile), Daniela Schiffer (Changers.com), Jarek Potiuk (Polidea) czy Marcin Szałek (DaWanda).

Podczas konferencji WARP odbędzie się również gala Aulerów - nagród stworzonych przez Aulę Polską. Spotkania Aula odbywają się cyklicznie od 2007 roku. Na celu mają prezentowanie i promowanie młodych firm oraz przedsięwzięć internetowych zwanych też startupami. Prelekcje cechuje nacisk racjonalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w młodych przedsiębiorcach oraz na praktyczne zastosowanie nowych technologii. Aulery przyznawane są najciekawszym projektom od 2009 roku - i z każdą edycją zyskują na znaczeniu. W ubiegłym roku nagrodzono cztery startupy: Showroom, Pixers, Sotrender oraz Migam.

aulery
REKLAMA

Wstęp na obie konferencje jest płatny i możliwy za pomocą wykupienia wspólnego biletu w cenie 200 złotych (do 30 kwietnia) oraz 300 złotych (po 1 maja). Bilety można nabyć tutaj.

Spider’s Web jest partnerem obu konferencji i serdecznie Was na nie zapraszamy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA