REKLAMA

Na taką ofertę czekaliśmy! Formuła Specjalna to ukłon w stronę stałych klientów Play

Poranna promocja Play dla nowych klientów wielu osobom się spodobała, a inne rozwścieczyła. Dotychczasowi klienci zarzucali swojemu operatorowi, że zapomniał o nich i nie przygotowuje żadnych specjalnych ofert. Fioletowy operator chyba przeczuwał taką kolej rzeczy, bo właśnie zaprezentował Formułę Specjalną tylko dla dotychczasowych abonentów.

24.04.2014 15.31
Formuła Specjalna to ukłon w stronę stałych klientów Play
REKLAMA

Formuła Specjalna to abonament wynoszący 45 złotych, w ramach którego klient otrzymuje nielimitowane rozmowy w Play oraz 200 minut do innych sieci wymiennych na 300 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce a także 500 MB pakietu internetowego. W przeciwieństwie do opisanych dziś rano promocji, w tym wypadku klienci mogą dokupić do niej telefon w promocyjnej cenie. Najciekawszą opcją wydaje mi się tu Nokia Lumia 520, LG Swift L7 II oraz Sony Xperia M. Wszystkie w tym abonamencie kosztują zaledwie złotówkę.

REKLAMA
Formuła-Specjalna
REKLAMA

Abonament wydaje się ciekawą opcją, ponieważ już w opisanych przez Mateusza Nowaka materiałach widać, że wielu użytkowników starszych Formuł tęskni za tanimi abonamentami z limitem minut. Formuła Specjalna jest przeznaczona właśnie dla nich, dla osób, które niewiele rozmawiają, równie mało korzystają z Internetu i nie chcą płacić operatorowi za możliwość nielimitowanych rozmów, z której nigdy w pełni nie skorzystają.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA