REKLAMA

W abonamencie za 10 zł miesięcznie możesz mieć nielimitowane rozmowy do Play i 2 GB internetu mobilnego

Play przygotowała nową, bardzo ciekawą ofertę. Obecni klienci Play mogą skorzystać z abonamentu bez telefonu, z umową na zaledwie sześć miesięcy, kosztującego 10 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymują nielimitowane połączenia w Play oraz pakiet Internetu wielkości 2 GB.  Zaś gdy umowa się skończy, a stawki staną się normalne, mogą… z niej zrezygnować.

24.04.2014 08.22
Play oferuje nielimitowane rozmowy w sieci i 2 GB internetu za 9,99 zł
REKLAMA

Oczywiście Formuła Play Unlimited to nie jedyny abonament obecny w tej ofercie, o której doniósł Telepolis. Odpowiednie, całkiem dobre promocje, zostały przygotowane dla osób zainteresowanych także Formułą 4.0 Unlimited oraz Formułą Europa Unlimited.

REKLAMA

W przypadku wszystkich trzech abonamentów miesięczne opłaty wynoszą kolejno 9,99 zł, 29,99 zł i 59,99 zł. Oczywiście jeśli opłacamy rachunki terminowo i zamiast papierowej wybieramy elektroniczną fakturę. W przeciwnym wypadku konieczne jest doliczenie do tej kwoty 5,99 zł.

Warto wiedzieć, że do każdego abonamentu jest doliczany pakiet internetowy wielkości 2 GB, który jest absolutnie darmowy.

Jego cena dopiero po połowie roku wzrasta do 20 zł, ale wówczas kończy się ta umowa i przechodzi na czas nieokreślony, a my możemy poszukać lepszej oferty.

Play abonament 9,99 zł

Brzmi to aż zbyt pięknie, czy są tu zatem jakieś kruczki?

Owszem, oferta jest przeznaczona tylko dla obecnych abonentów zawierających kolejną umowę z nowym numerem telefonu lub osób, które przenoszą swój numer od innego operatora, u którego płacili rachunki. Zatem z oferty tej nie mogą skorzystać osoby przedłużające umowę w Play na ten sam numer lub użytkownicy jakichkolwiek ofert przedpłaconych.

Osoby przenoszące numer w dniu zawierania oferty muszą przedstawić mający nie więcej niż dwa miesiące rachunek konkurencyjnego operatora. Dodatkowo oferta nie pozwala na kupno telefonu w promocyjnej cenie, ale wszyscy wiemy, że te promocyjne ceny mają tyle wspólnego z promocjami, co koń z koniakiem. Czyli w sumie nic.

REKLAMA

Oferta ta zdecydowanie jest godna zainteresowania.

Powinny na nią zwrócić uwagę osoby, którym kończy się abonament w T-Mobile, Plusie lub Orange oraz dla użytkowników, którzy jeszcze nie mają telefonu – na przykład dzieciom rozpoczynającym swoją zabawę z cyfrowym światem. Nawet konieczność samodzielnego kupna komórki nie powinna być tu problemem, ponieważ ciekawe używane modele Huawei W1, Alcatel One Touch Idol Mini czy Nokia Lumia 520 na popularnym portalu aukcyjnym da się znaleźć w cenach oscylujących w granicach 300 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA