REKLAMA

Nie wierzyliście jak pisaliśmy, że 2048 będzie światowym fenomenem. No to jest i my mamy satysfakcję!

Nie ukrywam - kręcą mnie takie sytuacje. Spider's Web jako jeden z pierwszych na świecie (o ile nie pierwszy) dostrzegł niesamowity potencjał super prostej logicznej gierki 2048. Wy wątpiliście w jej nieuchronną popularność. Teraz my mamy satysfakcję, bo 2048 właśnie podbija serca i kradnie czas ludziom na całym świecie.

24.03.2014 08.48
Nie wierzyliście jak pisaliśmy, że 2048 będzie światowym fenomenem. No to jest i my mamy satysfakcję!
REKLAMA

Brawa należą się Hubertowi Talerowi, który odkrył, a przede wszystkim wyczuł wiralowy potencjał gry 2048 i opisał ją na Spider's Web. Następnie dotarł do jej twórcy, 19-latka z Włoch, by opublikować ciekawą z nim rozmowę na łamach naszego bloga.

REKLAMA

Dopiero potem zaczęło się prawdziwe szaleństwo wokół 2048. W zagranicznych mediach pojawiać się tytuły m.in. takie jak ten: "I'm addicted to an iPhone game, and I'm genuinely worried for my life", i to niejednokrotnie w najgorętszych medialnych miejscach.

Gra zadebiutowała w wersji na iPhone'a i z miejsca stała się światowym fenomenem, także w Polsce, gdzie nieprzerwanie od kilku dni okupuje pierwsze miejsce darmowych aplikacji w App Store. Wcześniej można było pograć w nią w przeglądarce internetowej.

2048 – top free app

Jeśli więc byli tacy, którzy wątpili w potencjał 2048, gdy pierwszy raz o grze pisaliśmy, to teraz powinni posypać głowę popiołem i przyznać rację Spider's Web.

REKLAMA

A mnie cieszy niezmiernie, że coraz częściej to Spider's Web kreuje medialną rzeczywistość. Nie jest to pierwsza tego typu sprawa w ostatnim czasie. Głupio się nimi publicznie chwalić, więc napiszę po prostu, że takie sytuacje dają mi osobiście i wszystkim naszym blogerom potężnego kopa do przodu.

To pokazuje, że nasza - naprawdę ciężka praca - ma sens!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA