Foto  / News

Właśnie za takie filmy najbardziej lubię GoPro!

Jeżeli zastanawiałeś się jak wygląda typowy dzień z życia Supermana, masz okazję sprawdzić to na poniższym filmie. Właśnie dla takich nagrań powstały kamerki GoPro!

Jakiś czas temu zrobiłem mój prywatny ranking filmów nagranych kamerkami GoPro, jednak poniższe nagranie zdecydowanie powinno do niego dołączyć.

Nagranie pokazujące świat z punktu widzenia Supermena być może nie jest zrobione z takim rozmachem, jak hollywoodzkie produkcje, ale nie taki był cel. Film nakręciło go kilku znajomych, mając przy tym zapewne mnóstwo świetnej zabawy. Nie ma tu żadnej magii, podobny film może nagrać każdy z nas, co udowadnia kolejny klip przedstawiający kulisy tego projektu.

Jak widać, przy wykonywaniu filmu został użyty dość prosty i dostępny dla każdego zestaw. Film został nagrany sportową kamerką GoPro podwieszoną na gimbalu do drona Phantom II firmy DJI. Podobny zestaw można bez przeszkód kupić w Polsce za ok. 4 tys. zł.

Czy to dużo? Zdecydowanie nie! Jest to mały procent kwoty, którą jeszcze 10 lat temu trzeba było przeznaczyć na podobne nagranie. Na szczęście czasy, kiedy do podniebnych nagrań należało wynająć helikopter (lub bardziej popularny lot balonem), już dawno minęły. I całe szczęście!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst