REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Foto

Trzy najlepsze zastosowania kamerek GoPro, czyli filmy które zwalają z nóg

Kamery GoPro stały się globalnym sukcesem z trzech powodów: bardzo dobrej jakości nagrań, ekstremalnie prostej obsługi i kombinacji mobilnych rozmiarów z wytrzymałością. To, co wydaje się niemożliwe do nagrania przy użyciu dużej lustrzanki, dla kamerek GoPro jest codziennością. Poniżej wybrałem trzy filmy, które najlepiej to obrazują.

08.11.2013
9:47
Trzy najlepsze zastosowania kamerek GoPro, czyli filmy które zwalają z nóg
REKLAMA
160 interakcji
dołącz do dyskusji

gopro-hero-3-black

REKLAMA

1. Sport w najbardziej ekstremalnym wydaniu

Poniżej znajdziecie nagranie pokazujące przejazd po konkursowej trasie Red Bull Rampage 2013. Kelly McGarry przejazdem pokazanym na filmie wywalczył drugie miejsce w tych ekstremalnych downhillowych zawodach.  Backflip nad dwudziestometrową przepaścią widziany oczami rowerzysty robi ogromne wrażenie.

2. Podglądanie przyrody… z lotu ptaka

Kamery GoPro są na tyle lekkie i małe, że z powodzeniem udało się zamocować jedną z nich na grzbiecie orła. Świat widziany z takiej podniebnej perspektywy wygląda niesamowicie. Zwierzęciu nie stała się żadna krzywda – kamera GoPro waży niespałna 100 gramów, podczas gdy orzeł jest w stanie udźwignąć połowę swojej masy, czyli ok. 2 kg.

3. Amatorskie produkcje filmowe

REKLAMA

Ciekawymi projektami są także krótkie filmy amatorskie, często będące produkcjami fanowskimi związanymi z grami i pełnometrażowymi filmami. Jednym z takich dzieł jest poniższe nagranie, które wyszło naprawdę ciekawie. Polecam.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA