REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Gry

Rozdajemy bilety na finały Intel Extreme Masters 2014!

Finały tegorocznej edycji Intel Extreme Masters po raz drugi odbędą się w katowickim Spodku. Spider’s Web jest partnerem medialnym najgłośniejszego e-sportowego wydarzenia w Europie i właśnie z tej okazji mamy dla Was kilka wejściówek do wzięcia. Zainteresowani?

Rozdajemy bilety na finały Intel Extreme Masters 2014!
REKLAMA
REKLAMA

Wejście na finały Intel Extreme Masters 2014 jest w pełni darmowe. Trwające od 14 do 16 marca komputerowe igrzyska to jednak wydarzenie tak duże, że nawet hala katowickiego Spodka nie wystarczy, aby pomieścić wszystkich zainteresowanych. Ze względu na ogromne zainteresowanie graczy oraz przepisy bezpieczeństwa, organizatorzy wprowadzają limity odwiedzających, którzy jednocześnie będą się znajdować w środku. Kiedy mówimy o limitach, pojawia się również temat kolejek oraz długiego wyczekiwania na wejście, czego na pewno nie lubimy. Rok temu okres oczekiwania wahał się od jednej do nawet pięciu godzin.

intel extreme masters 7

Aby ułatwić życie naszym Czytelnikom, mamy do rozdania 14 wejściówek na finały Intel Extreme Masters. By dostać specjalny kod, do aktywowania w serwisie Ticketpro.pl, wystarczy dać nam znać o tym w komentarzu. Uwaga – jeżeli nie korzystacie z konta Disqus, koniecznie wpiszcie adres email (w formularzu dodawania komentarza), na który na trafić specjalny kod aktywacyjny. Rozdawanie biletów odbywa się w oparciu o zasadę „kto pierwszy, ten lepszy”. Każdy z biletów pozwala na wejście bez wyczekiwania w kolejkach na jeden, wybrany przez Was dzień imprezy. Specjalne kody wraz z dokładną instrukcją ich aktywacji zostaną wysłane do Czytelników w przeciągu 24 godzin od wyłonienia wszystkich zwycięzców.

REKLAMA
intel extreme masters 6

O finałach Intel Extreme Masters oraz największych i najciekawszych wydarzeniach i atrakcjach mających miejsce podczas tego wydarzenia przeczytacie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA