REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Czytelnik Spider's Web przygotował petycję do Microsoftu w sprawie przywrócenia dodatków Service Pack

Tęsknicie za Service Packami w Windowsie? Niektórzy tak bardzo, że zbierają głosy za ich przywróceniem.

05.12.2013
12:13
Czytelnik Spider’s Web przygotował petycję do Microsoftu w sprawie przywrócenia dodatków Service Pack
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft zaniechał wypuszczania zbiorczych poprawek w formie Service Packów. Zastąpiły je małe aktualizacje, które pojawiają się co jakiś czas. Niestety rozwiązanie to nie wszystkim jest na rękę, gdyż ma sporo wad.

W przypadku reinstalacji systemu użytkownik zmuszony jest do pobierania wszystkich małych poprawek za pomocą Windows Update. To dosyć czasochłonne zajęcie. Przekonał się o tym Piotr, który swego czasu przebył drogę aktualizacji z Windowsa 7, poprzez wersję ósmą, aż do nowiutkiego wydania 8.1.

W przypadku Windowsa 8 w wersji 64-bitowej wszystkie poprawki zajmują ponad 2 GB i nie ma możliwości pobrać ich wszystkich przy jednym podejściu. Trzeba to robić partiami. Z problemem tym zgłosił się do nas Paweł Pieczyrak - Czytelnik Spider’s Web.

windows 8 1

Paweł postanowił wziąć sprawy we własne ręce i przygotował petycję, która dotyczy przywrócenia dodatków Service Pack dla systemów Windows. Przeprowadził on nawet małe badanie wśród użytkowników i zauważył, że chcą oni, aby Service Packi wróciły, nawet pozbawione dodatkowych funkcji. Ważne, żeby zawierały wszystkie poprawki.

Petycja Pawła dostępna jest tutaj.

Więcej informacji o dodatkach Service Pack dla systemów Windows znajdziecie na przygotowanych przez Czytelnika Spider’s Web stronach, które są dostępne w języku polskim oraz angielskim.

Na koniec szybka ankieta.

REKLAMA

Zdjęcie Detail of a woman signing a paper. Male finger showing where to sign pochodzi z serwisu Shutterstock. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA