1. Spider's Web
  2. Technologie

Niezbędnik dla Windows Phone: oglądamy filmy, seriale, dokumenty i kreskówki z Onet VOD

Lokowanie produktu

Pisaliśmy ostatnio o odświeżonej wersji serwisu VOD Sport Onetu. Całkiem niedawno w Sklepie Windows Phone pojawiła się też mobilna aplikacja usługi Onet VOD. Postanowiliśmy ją przetestować.

02.12.2013
22:10
Niezbędnik dla Windows Phone: oglądamy filmy, seriale, dokumenty i kreskówki z Onet VOD

Program Onet VOD przypomina nieco Kinoplex, któremu przyglądaliśmy się kilka tygodni temu. Zainteresowane osoby odsyłamy do tamtej recenzji, gdyż obie aplikacje świetnie się uzupełniają.

Po uruchomieniu Onet VOD mamy dostęp do kilku promowanych tytułów. Polecane pozycje prezentowane są w postaci kadrów z filmu i krótkiego opisu.

vod onet filmy

Kolejne ekrany wprowadzają już podział na odpowiednie kategorie. Znajdziemy tam filmy, dokumenty, programy telewizyjne, seriale i bajki. Wszystkie filmy zostały zaś podzielone na katalogi tematyczne takie jak: akcja, animowane, biograficzne, dla dzieci, dramat, historyczne, familijne itp. Dzięki takiemu układowi znajdziemy materiały, które chcemy oglądać.

Oczywiście nie musimy zawsze przeglądać katalogów, aby odszukać interesujący nas film lub serial. Program posiada sprawną wyszukiwarkę, która doskonale radzi sobie nawet po wpisaniu fragmentu tytułu lub kilku pierwszych jego liter.

vod onet dokumenty

Na szczególną uwagę zasługuje katalog z bajkami. Znajduje się tam cała masa filmów animowanych. Możemy do woli wybierać pomiędzy nowymi kreskówkami oraz starszymi filmami rysunkowymi. Chcecie puścić dziecku coś innego niż popularna ostatnio świnka Peppa? Co powiecie na Zaczarowany ołówek, Krecika lub przygody Pana Kleksa?

Wszystkie katalogi tematyczne są bardo bogate. Filmy są dobrej jakości, dokumenty wciągają, a kreskówki skutecznie zajmą znudzone dziecko. Może to nie najlepsza metoda wychowawcza, jednak czasem trzeba ratować się w taki niewyszukany, ale skuteczny sposób.

vod onet bajki filmy

Co ciekawe filmy są dostępne bez opłat, a przed ich odtworzeniem nie ma reklam. Nie mam pojęcia jaki model biznesowy wybrali twórcy aplikacji mobilnej, ale dla użytkownika to nie powinien być powód do zmartwień.

onet vod

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Zdjęcie Laptop as an cinema pochodzi z serwisu Shutterstock. 

Lokowanie produktu
Najnowsze