REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

10 najchętniej czytanych tekstów w 2013 r. na Spider's Web

Koniec roku sprzyja wszelkiego rodzaju podsumowaniom i rankingom. Od kilku dni bawimy się wspólnie z Wami w wybory najważniejszych wydarzeń i najlepszych produktów 2013 r. Dzisiaj mamy dla Was nieco inny ranking - oto 10 tekstów z największą liczbą odsłon w 2013 r.

30.12.2013
11:48
10 najchętniej czytanych tekstów w 2013 r. na Spider’s Web
REKLAMA

Co ciekawe, dwa teksty z dziesiątki najpopularniejszych opublikowane zostały w 2012 r., a mimo to klikały się świetnie w 2013 r. Cieszy nas również to, że autorami dwóch tekstów w Top 10 byli autorzy zewnętrzni: jeden tekst pochodził z naszego Blog Forum, a drugi był wpisem gościnnym.

REKLAMA

W ujęciu tematycznym Top 10 zdominowane jest przez nc+ - aż 4 teksty dotyczą zamieszania przy połączeniu Canal+ z Telewizją N. W 10 najpopularniejszych tekstów na Spider's Web w 2013 r. znalazły się także dwie recenzje smartfonów. Co ciekawe, obie dotyczą smartfonów marki Sony ze średniej półki cenowej.

Najchętniej czytanym tekstem i to z dużą przewagą nad kolejnymi w rankingu tekstami był jednak wpis na temat oferty... Nju Mobile.

10. Drukarki 3D na twoją kieszeń

Maciej Oleksy (wpis gościnny): Drukowanie w 3D podbija rynek nowych technologii na całym świecie. Jest to bowiem nie tylko gadżet na miarę XXI wieku, ale także narzędzie pracy projektantów, architektów i artystów. To zabawa także dla laików, a jedyną przeszkodą w posiadaniu własnej drukarki 3D jest jej cena, z tym że na rynku jest coraz więcej dobrej jakości urządzeń, których zakup nie nadweręży domowego budżetu.

9. Recenzja Sony Xperia Tipo - mały i tani wariat

Mateusz Nowak: W moje ręce wpadł młodziutki i bardzo malutki smartfon Sony Xperia Tipo. Jako że jestem zwolennikiem dużych telefonów z ekranami o przekątnej minimum 4″, używanie tego telefonu było dla mnie niemałym wyzwaniem. Jednak wbrew temu co na początku przewidywałem, smartfon ten sprawdził się w niektórych aspektach wręcz wybornie. Zapraszam na moją recenzję – poznajcie bliżej Sony Xperię Tipo.

8. Recenzja Sony Xperia P - dobry smartfon, ale kiepski telefon

Mateusz Nowak: Przez ostatnie tygodnie używałem smartfonu Sony Xperia P. Do napisania tej recenzji zbierałem się już od dawna, gdyż chyba jeszcze nigdy nie miałem takich problemów, żeby podsumować wszystkie wady i zalety jakiegokolwiek urządzenia elektronicznego. W końcu mi się udało, ale nie było łatwo, bo Xperia P to telefon pełen sprzeczności.

7. Jaki telewizor wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Paweł Okopień: Choć za oknami wiosny nie widać, to jak co roku o tej porze roku do sklepów trafiają nowe modele telewizorów. Zamiast odpowiedzieć na pytanie jaki telewizor kupić, zwracamy Wam uwagę na kilka aspektów, o których należy pamiętać podczas nabywania dużego ekranu.

6. Wystartowała telewizja nc+, niezła oferta za 39 zł - znamy szczegóły!

Paweł Okopień: Po ponad roku od ogłoszenia strategicznego partnerstwa, nadszedł czas na oficjalny start platformy nc+, czyli nowego operatora telewizji satelitarnego powstałego z połączenia platform n i Cyfry+. Przed paroma minutami zakończyła się konferencja nc+, na której poznaliśmy szczegóły nowej oferty.

5. Cicada 3301 to jedna z największych tajemnic Internetu. Kto za nią stoi?

Damian Jaroszewski: Od niemal dwóch lat tajemnicza grupa o nazwie Cicada 3301 szuka najtęższych umysłów tego świata, specjalistów od kryptografii i miłośników technologii. Jednak sposób jest dość ciekawy, bowiem opiera się na zagadkach umieszczonych w Sieci. Jak do tej pory pojawiły się dwie z nich – w styczniu 2012 i styczniu 2013 roku. Za miesiąc możemy spodziewać się kolejnej. Tylko nikt nadal nie wie, kim są ludzie tworzący Cicada 3301.

4. Nc+ startuje, oferta n zostaje, ale bez 12 kanałów

Paweł Okopień: Na stronie internetowej telewizji n pojawiło się zawiadomienie dla obecnych klientów platformy informujące o zakończeniu nadawania 12 kanałów. Wszystko to oczywiście związane jest z nadejściem nowej platformy nc+.

3. Wiemy kiedy ruszy nc+! Będzie nowy dekoder i nowe kanały

Paweł Okopień: Zaczęło się, a właściwie rozpocznie się wiosną. Ruszyła kampania promocyjna nowej platformy satelitarnej nc+ będącej połączeniem telewizji n orazy Cyfry+. Nowa oferta dostępna będzie już 21 marca, czyli w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny.

2. Nieczyste zagrywki nc+

Paweł Kamiński (autor Blog Forum): Od kilku dni w sieci trwa gigantyczna zadyma nad ofertą nowej platformy satelitarnej NC+. Trzymałem się od tego z daleka. Takie prawo przedsiębiorcy by stworzyć ofertę wedle swojego widzimisię. Niestety wszystko zmienił wczorajszy list…

1. Korzystam z tego nju mobile i wszystko byłoby świetnie, gdyby...

REKLAMA

Ewa Lalik: Gdy nju mobile wchodził na rynek, zrobił się niezły zamęt. Na ofertę Orange odpowiedział Play z Red Bull Mobile No Limits, inni operatorzy nieco zaspali, ale półtora miesiąca po starcie „żółty ziemniak” nie ma konkurencji. Oryginalna oferta w praktyce, bo z nju mobile korzystam już niemal miesiąc, sprawdzałaby się świetnie, gdyby nie jeden minus.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA