1. Spider's Web
  2. Technologie

Mamy dla Was książki “E-Marketing – Współczesne trendy. Pakiet startowy” - konkurs PWN i Spider's Web

Lokowanie produktu

Przygotowaliśmy konkurs i chcemy przekazać Wam cztery egzemplarze recenzowanej ostatnio przez nas książki.

13.12.2013
20:41
Mamy dla Was książki “E-Marketing – Współczesne trendy. Pakiet startowy” – konkurs PWN i Spider’s Web

“E-Marketing – Współczesne trendy. Pakiet startowy” to niezbędnik nie tylko każdego marketingowca, blogera i przedsiębiorcy. To bardzo dobra lektura dla osób, które dopiero planują rozpoczęcie działań w Sieci i chcą skutecznie promować swój e-biznes, bez znaczenia czy będzie to strona internetowa, blog, vlog, czy też e-sklep.

Napisałem już obszerną recenzję tej książki. Jeżeli nie czytaliście jej jeszcze to odsyłam Was do tego wpisu. Tymczasem startujemy z konkursem, o który pytaliście w komentarzach.

Mamy dla Was cztery egzemplarze książki “E-Marketing – Współczesne trendy. Pakiet startowy”.

książka emarketing

Wystarczy, że napiszecie w komentarzu oryginalne uzasadnienie, dlaczego chcielibyście otrzymać od nas tę książkę lub jaki macie pomysł na wykorzystanie wiedzy zdobytej dzięki jej lekturze.

Na Wasze komentarze czekamy do 19.12.2013r (czwartek), do godziny 23:59. Wybierzemy cztery najlepsze odpowiedzi i już 20.12.1013r (piątek) nagrodzimy autorów komentarzy książkami.

Koniecznie w zgłoszeniach jest podanie prawdziwy i aktywny adres e-mail - nie musicie wpisywać go w treści komentarza, wystarczy, że zrobicie to w odpowiednim polu w formularzu Disqusa. Zgłoszenia bez podanego e-maila nie będą rozpatrywane.

Przypominam, że na Spider's Web trwa jeszcze jeden konkurs, w którym czekają na Was dwie nawigacje GPS marki TomTom.

Lokowanie produktu
Najnowsze