1. Spider's Web
  2. Technologie

Nagraj film, odpowiedz na pytanie i wygraj nawigację TomTom GO 5000 lub GO 500 - konkurs TomTom i Spider's Web

Lokowanie produktu

Wraz z firmą TomTom przygotowaliśmy konkurs. Mamy dla Was dwie nawigacje: TomTom GO 5000 i GO 500. Aby je wygrać będziecie musieli w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie: “Co byście zrobili ze 108 godzinami, które warszawiak spędza w korkach?”.

11.12.2013
21:31
Nagraj film, odpowiedz na pytanie i wygraj nawigację TomTom GO 5000 lub GO 500 – konkurs TomTom i Spider’s Web

Recenzowaliśmy ostatnio nawigację TomTom GO 5000. Model ten będzie główną nagrodą w naszym konkursie. Za zajęcie drugiego miejsca przewidzieliśmy również nawigację marki TomTom - model GO 500.

Konkurs będzie się składał z czterech etapów. Dzisiaj startuje pierwszy z nich. Pytamy Was o to “Co byście zrobili ze 108 godzinami, które warszawiak spędza w korkach?”.

Do wygrania są dwa urządzenia marki TomTom:
1. TomTom GO 5000 o wartości 1200 zł
2. TomTom GO 500 o wartości 800 zł

Etap I

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie musicie przygotować krótkie wideo-zgłoszenia. Do tego celu musicie wykorzystać aplikacje mobilne Instagram lub Vine. Waszym zadaniem jest przekonanie Jury, składającego się z blogerów Spider's Web do tego, że to właśnie Wy powinniście wziąć udział w zabawie.

TomTom Go 5000

Możecie opowiedzieć coś o sobie, o Waszym pomyśle (który będzie odpowiedzią na postawione w konkursie pytanie) lub w jakikolwiek inny sposób potwierdzić chęć udziału w zabawie. To jest doskonały moment na pokazanie, że potraficie kreatywnie wykorzystać formę krótkich filmików, które mogą być pełne cięć i różnych ujęć.

Należy nagrać jeden krótki film w Vine lub Instagramie i link do niego przesłać na konkursowy adres e-mail KonkursTomTom@SpidersWeb.pl. Dostęp do Waszego konta na Instagramie lub Vine musi być publiczny, tak, żeby każdy mógł je obserwować i oglądać filmy. Dodatkowo w opisie filmu należy wpisać tag #mam108godzin.

Na przesłanie zgłoszenia do konkursu macie czas do 18 grudnia 2013 do godziny 23:59.

Etap II

Ze zgłoszeń, które zostaną przesłane wybierzemy dwadzieścia najciekawszych. Autorzy filmów przejdą do kolejnego etapu - poinformujemy Was o tym mailowo.

19 grudnia 2013r. zaprezentujemy na Spider’s Web prace, które nam się spodobały i zaprosimy ich autorów do przygotowania prac konkursowych, które będą odpowiedzią na pytanie “Co byś zrobił ze 108 godzinami, które warszawiak spędza w korkach?”.

tomtom go 500

Na zgłoszenia przesłane mailem na adres KonkursTomTom@SpidersWeb.pl, zawierające link do filmu na Instagramie lub Vine, będziemy czekać do 26 grudnia 2013 do godziny 23:59. Podobnie jak poprzednio, dostęp do Waszego konta na Instagramie lub Vine musi być publiczny. Dodatkowo w opisie filmu należy wpisać tag #mam108godzin.

Etap III

27 grudnia 2013r. opublikujemy na Spider’s Web wszystkie konkursowe prace, które będą odpowiedzią na pytanie “Co byś zrobił ze 108 godzinami, które warszawiak spędza w korkach?”.

Etap IV

30 grudnia 2013r ogłosimy wyniki konkursu. Jury wybierze dwóch zwycięzców, którzy otrzymają nowe nawigacje TomTom GO 500 i GO 5000 za kolejno drugie i pierwsze miejsce.

Pełen regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Lokowanie produktu
Najnowsze